کد خبر : 2027410 | 20 خرداد 1403 ساعت 01:25 | 9.9K بازدید | 6 دیدگاه

هیچکس جلودار فردین نیست!

مدال طلای هدایتی در مجارستان

فرنگی‌کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران، مقتدرانه عنوان قهرمانی مسابقات رنکینگ مجارستان را به دست آورد.

مدال طلای هدایتی در مجارستان

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در جریان دیدار فینال وزن ۱۳۰ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ مجارستان، امشب (شنبه - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳)، فردین هدایتی با پیروزی برابر حریف قدرتمند و دارنده مدال المپیک، به عنوان قهرمانی دست یافت و مدال طلا را به گردن آویخت.

هدایتی که طلای جوانان جهان را در کارنامه دارد، در دیدار پایانی وزن ۱۳۰ کیلوگرم، مقابل یاکوبی کاجایا دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از گرجستان به رو تشک رفت که در پایان، با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید تا مقتدرانه عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد.

ویدئو: 335084

فرنگی کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۴ بر صفر از سد رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال‌های نقره و برنز المپیک از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل آلن الکسیوس سیوراریو دارنده مدال برنز جهان از رومانی با نتیجه ۸ بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. 

پیش از این مبارزه نیز امیررضا ده‌بزرگی به مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد به مدال نقر وزن ۶۰ کیلوگرم و میثم دلخانی به مدال برنز وزن ۶۳ کیلوگرم این مسابقات دست یافته بودند.

دیدگاه‌ها