کد خبر : 2027428 | 20 خرداد 1403 ساعت 08:37 | 50.6K بازدید | 18 دیدگاه

گوهری برمی‌گردد یا با رفیعی ادامه می‌دهند؟

رقیب فصل بعد بیرانوند ابهام بزرگ ترکیب پرسپولیس

سوال بزرگ در ترکیب پرسپولیس برای فصل بعد در چهارچوب دروازه این تیم است.

رقیب فصل بعد بیرانوند ابهام بزرگ ترکیب پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی به قهرمانی لیگ برتر رسید که در طول فصل و به‌خصوص در تابستان گذشته و نیم فصل، هواداران این تیم دغدغه‌های بسیاری درباره دروازه‌بان دوم داشتند و این سوال همواره مطرح بود که در صورت مصدومیت یا محرومیت بیرانوند چه کسی جانشین گلر ملی پوش سرخ‌ها خواهد شد. 

تابستان سال قبل و بعد از جدایی احمد گوهری، یحیی گل‌محمدی دنبال یک گلر جوان برزیلی رفت اما در آستانه جذب این دروازه‌بان با سفارش بیرانوند و رسانه‌ها از این خرید منصرف شد تا به دو مهره ذخیره و جوان در کنار بیرو اعتماد کند. در نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی باز هم بحث یک گلر باتجربه‌تر برای رقابت با بیرو پیش کشیده شد اما اوسمار هم این پروژه را جدی نگرفت. 

1895286

در اوایل نیم فصل دوم چیزی که هواداران پرسپولیس از آن می‌ترسیدند اتفاق افتاد چرا که بیرانوند هم مصدوم شد هم محروم اما امیررضا رفیعی جوان با چهار کلین‌شیت و نمایش‌هایی قابل دفاع نظر هواداران را تغییر داد و از اهالی فوتبال و هم تیمی‌های خود کامنت مثبت گرفت. فصل با قهرمانی پرسپولیس تمام شد اما حالا سوال اینجاست که فصل بعد رفیعی دوباره رزرو بیرانوند خواهد بود یا پروژه جذب گلری مطمئن کلید می‌خورد؟ 

2010230

نکته اینجاست که احمد گوهری به عنوان بازیکن قرضی در آلومینیوم اراک حضور دارد و فصل خوبی را هم پشت سر گذاشته اما تکلیفش برای ماندن در اراک یا برگشتن به پرسپولیس روشن نیست.  با توجه به حضور ایرالکو در نیمه نهایی جام حذفی هنوز فصل برای این تیم تمام نشده و تکلیف ماندن یا نماندن گوهری در اراک بعد از پایان این رقابت‌ها روشن می‌شود کما اینکه احتمال قطعی کردن قرارداد گوهری از سوی باشگاه اراکی وجود دارد. 

به هر حال تا تکلیف سرمربی پرسپولیس روشن نشود موضع مشخصی درباره بازگرداندن گوهری، ادامه همکاری با رفیعی یا جذب دروازه‌بانی دیگر مشخص نخواهد شد.

دیدگاه‌ها