کد خبر : 2027458 | 20 خرداد 1403 ساعت 12:08 | 33.9K بازدید | 29 دیدگاه

او پله نیست

حواستان باشد اندریک را با چه کسی مقایسه می‌کنید!

دوریوال جونیور، مربی تیم ملی برزیل، بعد از گلزنی اندریک در دقیقه پایان بازی دوستانه برابر مکزیک هشدار داد که این پدیده را با پله مقایسه نکنند.

حواستان باشد اندریک را با چه کسی مقایسه می‌کنید!

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه مسابقات دوستانه ملی، بامداد امروز برزیل در ورزشگاه کایل فیلد واقع در شهر کالیج استیشنِ ایالت تگزاس آمریکا برابر مکزیک با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید. برای سلسائو در این دیدار آندریاس پریرا (5)، گابریل مارتینلی (54) و اندریک (6+90) گلزنی کردند. 

2031704

گلزنی پدیده 17 ساله برزیلی که فصل بعد برای رئال توپ خواهد زد، بازتاب گسترده‌ای داشت. اندریک روی ارسال وینیسیوس با ضربه سر باعث برتری سلسائو شد و حالا رکورد هر 30 دقیقه یک گل برای برزیل را دارد. او دومین بازیکن جوان تاریخ برزیل است که به رکورد سه گل زده برای این تیم می‌رسد.

2031701

بسیاری او را با پله مقایسه می‌کنند ولی مربی برزیل در این مورد هشدار داد: «اندریک و پله؟ باید بسیار مراقب این بچه باشیم و حواسمان به مقایسه‌ها باشد. برای اندریک در همین مدت اندک اتفاقات زیادی رخ داده است ولی دست از تلاش و پشتکار برنداشته و او را با دقت زیر نظر داریم. من روزهای شروع فوتبالش در پالمیراس را به یاد دارم و می‌دانم توجهات بسیاری روی او است. کافی است نگاه کنید در همین یک سال اخیر او چه کارهای انجام داده و از کجا به کجا رسیده است.»

دیدگاه‌ها