کد خبر : 2047598 | 21 خرداد 1403 ساعت 09:02 | 19.8K بازدید | 17 دیدگاه

حمله به شجاع و کنعانی با 2 قهرمانی (عکس)

لژیونر جوان ایران جدی‌ترین گزینه جایگزینی برای دو مدافع باتجربه تیم ملی است.

حمله به شجاع و کنعانی با 2 قهرمانی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، شکل لیست تیم ملی ایران نشان می‌دهد که محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده به دلیل تجربه بالا و سابقه طولانی مدت بازی در کنار یکدیگر زوج‌های اصلی خط دفاعی هستند، اما اخیرا هم امیر قلعه‌نویی یک جوان 21 ساله معرفی کرده و قصد دارد به مرور زمان او را جایگزین مهره‌های قدیمی کند.

2041963

قلعه‌نویی در دیدار گذشته تیم ملی ایران مقابل هنگ کنگ تصمیم گرفت از محمدامین حزباوی به جای کنعانی محروم استفاده کند که این مدافع جوان هم به خوبی پاسخ اعتماد آقای سرمربی را داد و عملکردش طوری بود که تداوم حضورش در ترکیب برای دیدار با ازبکستان در مقدماتی جام جهانی هم چندان عجیب نباشد.

ممدامین حزباوی که خیلی زود همراه با فولاد خوزستان به فوتبال معرفی شد، سال فوق‌العاده‌ای در قطر پشت سر گذاشت و در حالی که یکی از مهره‌های فیکس السد به شمار می‌رفت، توانست یک قهرمانی در لیگ ستارگان و یک جام در امیر کاپ همراه با تیمش به دست بیاورد و نمایش خوب خود را در فیفا دی هم تکرار کرد.

حزباوی دو بازی ملی خود را با دو حضور ثابت در سه مسابقه اخیر ایران مقابل ترکمنستان (رفت) و هنگ کنگ انجام داده و روز گذشته هم در تمرین تیم ملی در استادیوم آزادی با انگیزه و سرحال حاضر شد تا پیش‌بینی شود شاید برابر ازبکستان هم در ترکیب قرار بگیرد.

دیدگاه‌ها