کد خبر : 2047613 | 21 خرداد 1403 ساعت 10:14 | 17.5K بازدید | 23 دیدگاه

پورحمیدی پیش چشم بیرانوند می‌تازد

دروازه‌بان تراکتور پس از پایان موفق در لیگ برتر به دنبال حضور در دومین بازی ملی است.

پورحمیدی پیش چشم بیرانوند می‌تازد

به گزارش "ورزش سه"، حسین پورحمیدی پس از غیبت در جام ملت‌های آسیا و اردوی فروردین‌ماه، با ثبت بیشترین کلین‌شیت در لیگ برتر دوباره به فهرست تیم ملی ایران بازگشت و جای سیدحسین حسینی که مثل او در فصل اخیر 18 بار دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود را گرفت ولی برابر هنگ‌کنگ روی نیمکت نشست.

دروازه‌بان تراکتور که یک بازی ملی در کارنامه دارد، پس از حضور کامل در تمام 30 مسابقه فصل اخیر لیگ برتر و ثبت بیشترین کلین‌شیت که بیشترین آنها در هفته‌های پایانی به دست آمد، به لیست تیم ملی ایران رسید که البته در پنجمین مسابقه ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر هنگ‌کنگ فرصت بازی به دست نیاورد و سیدپیام نیازمند در ترکیب قرار گرفت.

2041991

حسین پورحمیدی که تنها بازی ملی خود را در تورنمنت کافا مقابل افغانستان انجام داده و در آن مسابقه از دقیقه 76 به جای پیام نیازمند به زمین رفت، امیدوار است دوباره (حتی به‌عنوان یار جانشین) این فرصت را در دیدار با ازبکستان به دست بیاورد که البته بعید به نظر می‌رسد.

این گلر 26 ساله انگیزه زیادی دارد تا در تمرینات تیم ملی ایران خودش را به کادر فنی نشان بدهد و برای اردوهای بعدی نیز جایگاهش را تثبیت کند و به مرور زمان فرصت بازی به دست بیاورد.

دیدگاه‌ها