کد خبر : 2047901 | 22 خرداد 1403 ساعت 12:40 | 70.3K بازدید | 43 دیدگاه

زودتر برگرد تا فراموش نشدی

نکند زیدان منتظر است فرش قرمز پهن کنیم!

در فرانسه درک نمی‌کنند چرا زین الدین زیدان سه سال بعد از کناره گیری از هدایت رئال تمایلی برای مربیگری نشان نمی‌دهد.

نکند زیدان منتظر است فرش قرمز پهن کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، زیدان در تابستان سال ۲۰۲۱ و پس از ناکامی در کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های لالیگا با رئال مادرید تصمیم گرفت که از هدایت این تیم کناره گیری کند و از آن زمان تا به حال هنوز روی نیمکت تیم دیگری حضور پیدا نکرده است.

این در حالی است که در طول این مدت بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی مشتاق همکاری با این سرمربی فرانسوی بودند اما او تصمیم گرفته است که فعلا از دنیای فوتبال و مربیگری دور باشد و حالا خودش هم اعتراف کرده است که این دوری بیش از حد طولانی مدت شده است: «سعی کردم مدتی استراحت کنم اما حالا این استراحت بسیار طولانی شده است اما گاهی دلم برای مربیگری تنگ می‌شود.»

2018766

دنیل ریولو، کارشناس فوتبال فرانسوی، در رادیو مونته کارلو از زیدان برای این تاخیر طولانی انتقاد کرد و گفت: «زیدان چند سالی است که در هیچ تیمی حضور ندارد. در واقع آنقدر طولانی که ممکن است به زودی همه بگویند، چه کسی اهمیت می‌دهد که آیا او مربی تیم خواهد شد یا خیر.»

ریولو ادامه داد: «تصور دوری او از نیمکت تا 2026 بسیار دشوار است. غیبتی سخت و طولانی. در نهایت آدم‌ها خسته می‌شوند. نکند او منتظر است فرش قرمز برایش پهن کنند؟ او آنقدر پول دارد که بتواند وارد هر چالشی شده و حرفه‌ای جدید را شروع کند ولی ما می‌خواهیم زیدان را در فوتبال و به عنوان مربی ببینیم. دوری زیدان طولانی شده و به شخصه معتقدم او می‌تواند یک ذهن خلاق با ایده‌هایی جدید برای تیم ملی فرانسه بعد از دشان باشد.»

دیدگاه‌ها