کد خبر : 2047997 | 22 خرداد 1403 ساعت 19:26 | 10.3K بازدید | 8 دیدگاه

ازبکستان با اورونوف و ماشاریپوف برابر ایران

دو ستاره استقلال و پرسپولیس در ترکیب اصلی ازبکستان برابر ایران قرار دارند.

ازبکستان با اورونوف و ماشاریپوف برابر ایران

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های ملی ایران و ازبکستان در دور پایانی مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2026، برای صدرنشینی به مصاف هم می‌روند. هر دو تیم صعود خود به دور بعد را از قبل قطعی کرده‌اند و نتیجه این بازی، تکلیف سرگروه را مشخص می‌کند.

2042573

سرچکو کاتانچ برای این مسابقه با ترکیب اصلی خود پای به زمین مسابقه گذاشته است. اوستون اورونوف و جلال‌الدین ماشاریپوف دو ستاره استقلال و پرسپولیس در ترکیب اولیه ازبک‌ها حضور دارند و برابر تیم ملی به میدان می‌روند.

در ترکیب امروز ازبکستان، اوتکیر یوسوپوف گلر تیم نوبهار نامانگان درون دروازه قرار دارد. در خط دفاع سه نفره ازبک‌ها، حسین‌الدین علیکولوف در قلب خط دفاعی حضور دارد. رستمجون آشورماتوف به همراه عبدالغدیر حسینوف دیگر مدافعان این تیم هستند.

در پست وینگ‌بک راست نیز فرخ سیفی اف و در سمت چپ شیرزود نصرالله اف بازی می‌کنند. دو هافبک میانی این تیم نیز اوتابک شوکوروف و اودیلیجون خمروبکوف هستند.

در بخش هجومی نیز نام‌های آشنایی دیده می‌شوند. جلال‌الدین ماشاریپوف و اوستون اورونوف ستاره‌های استقلال و پرسپولیس به عنوان وینگر چپ و راست بازی می‌کنند و شومورودوف نیز تک مهاجم تیم است.

ترکیب ازبکستان برای بازی با ایران:

اوتکیر یوسوپوف، حسین‌الدین علیکولوف، رستمجون آشورماتوف، عبدالغدیر حسینوف، شیرزود نصرالله اف، فرخ سیفی اف، اوتابک شوکوروف، اودیلیجون خمروبکوف، جلال‌الدین ماشاریپوف، اوستون اورونوف و الدر شومورودوف.

دیدگاه‌ها