کد خبر : 2048013 | 22 خرداد 1403 ساعت 20:29 | 6.3K بازدید | 4 دیدگاه

با قدرت تمام به سوی صدرنشینی؛

تیم ملی با 6 تغییر در مصاف با ازبکستان

امیر قلعه‌نویی با 6 تغییر و برای به دست آوردن صدرنشینی گروه پنجم مرحله دوم مقدماتی جام جهانی تیمش را مقابل ازبکستان به میدان فرستاده است.

تیم ملی با 6 تغییر در مصاف با ازبکستان

به گزارش "ورزش‌سه"، در این مسابقه امیر قلعه‌نویی ترکیب علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، صالح حردانی، میلاد محمدی، امید نورافکن، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، مهدی طارمی و سردار آزمون را که ترکیبی تهاجمی و زهردار به‌شمار می‌رود را برگزیده است.

این در حالی است که در بازی قبلی مقدماتی جام جهانی که در هنگ‌کنگ برگزار شد پیام نیازمند، آریا یوسفی، محمدامین حزباوی، شجاع خلیل‌زاده، ابوالفضل جلالی، محمد قربانی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، مهدی قایدی و سردار آزمون در ترکیب بودند.

همانطور که مشخص است شجاع خلیل‌زاده، سامان قدوس، مهدی طارمی، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش 5 بازیکنی هستند که به مانند بازی قبلی در ترکیب قرار گرفته‌اند ولی علیرضا بیرانوند، کنعانی‌زادگان که محروم بودند، امید نورافکن، مهدی ترابی، میلاد محمدی و سعادت حردانی، از ابتدا به ترکیب اصلی وارد شده‌اند تا در این دیدار مهم به قدرت تیم در خط دفاعی، میانی و هجومی بیفزایند.

گفتنی است در بازی قبلی آریا یوسفی، محمد قربانی و امین حزبانی به عنوان نماینده‌های نسل جدید تیم ملی در ترکیب اصلی حضور داشتند که در این مسابقه کار را از روی نیمکت آغاز می‌کنند.

دیدگاه‌ها