کد خبر : 2048069 | 22 خرداد 1403 ساعت 23:42 | 6.4K بازدید | 3 دیدگاه

ستاره‌های انگلیس: در یورو توئیتر و اینستا تعطیل!

برخی از بازیکنانی که برای یورو ۲۰۲۴ انگلیس انتخاب شده‌اند، در طول مسابقات تابستانی امسال در آلمان، حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی را به‌روزرسانی نمی‌کنند.

ستاره‌های انگلیس: در یورو توئیتر و اینستا تعطیل!

به گزارش "ورزش سه"، گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، هفته گذشته از فهرست ۲۶ نفره خود برای یورو که به زودی برگزار می‌شود، رونمایی کرد. این مسابقات روز جمعه در آلمان آغاز خواهد شد. با این حال، به نظر می‌رسد برخلاف تورنمنت‌های قبلی، تمام بازیکنان سه شیرها (لقب تیم ملی انگلیس) در طول این رقابت پیش رو از شبکه‌های اجتماعی دوری خواهند کرد. با هم دلیل آن را بررسی می‌کنیم.

روزنامه دیلی میل گزارش می‌دهد که برخی از بازیکنان انگلیس برای جلوگیری از حواس‌پرتی در طول مسابقات، نسبت به شبکه‌های اجتماعی خود "چشم‌پوشی" خواهند کرد. این موضوع در بحبوحه مشکل دائمی توهین‌های آنلاین به فوتبالیست‌ها مطرح می‌شود.

2042685

این گزارش می‌افزاید که هری کین، مهاجم بایرن مونیخ و دکلان رایس، هافبک آرسنال، از جمله بازیکنانی هستند که در طول تورنمنت‌های ملی از شبکه‌های اجتماعی دوری کرده‌اند. در جام جهانی ۲۰۲۲، مشخص شد که تنها در مرحله گروهی بیش از ۱۵۰۰ توییت توهین‌آمیز به بازیکنان انگلیس ارسال شده است.

حالا که بازی‌های دوستانه انگلیس به پایان رسیده است، تیم محبوب این تورنمنت می‌تواند روی رویارویی با صربستان در ۱۶ ژوئن، دانمارک چهار روز بعد و اسلوونی در ۲۵ ژوئن، که آخرین بازی مرحله گروهی آن‌ها است، تمرکز کند.

دیدگاه‌ها