کد خبر : 2048959 | 27 خرداد 1403 ساعت 09:18 | 36.5K بازدید | 25 دیدگاه

شاید هفته سوم VNL آینده ستاره تیم ملی را تغییر دهد

دریافت کننده تیم ملی می‌خواهد از آخرین فرصت‌های خود به خوبی استفاده کند.

شاید هفته سوم VNL آینده ستاره تیم ملی را تغییر دهد

به گزارش "ورزش سه"، میثم صالحی دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران، اگر چه عملکردش در لیگ ملت‌ها با نوسان زیادی همراه بود اما در بعضی بازی‌ها از بهترین‌های ایران بود.

صالحی حالا در هفته پایانی این رقابت‌ها باید تمامی تلاش خود را به کار گیرد. او با توجه به مصدومیتی که دارد، احتمالا در دو بازی از چهار مسابقه هفته سوم بتواند ایران را همراهی کند و برای تیم ملی به میدان برود.

صالحی که برای فصل پیش رو باشگاهی شاید لژیونر شود، برای آنکه نظر باشگاه‌های اروپایی را به خود جلب کند، نیاز دارد در این هفته لیگ ملت‌ها عملکردی درخشان را از خود بر جای بگذارد تا باشگاه‌های بیشتری و از لیگ‌های معتبرتری خواهان او شوند.

گفته می‌شود یکی از باشگاه‌هایی که او را زیر نظر دارد، المپیاکوس قهرمان لیگ یونان است،  این تیم با توجه به اینکه در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور دارد می‌تواند باشگاه خوبی برای این ملی‌پوش ایرانی باشد.

این فصل ملی برای میثم صالحی تقریبا رو به اتمام است و باید دید با توجه به اینکه او در بازی‌های پر فشار نمی‌تواند هر بازی تیم ملی را همراهی کند، برای سال‌های آینده به تیم ملی دعوت خواهد شد یا خیر.

دیدگاه‌ها