کد خبر : 2049590 | 30 خرداد 1403 ساعت 13:29 | 7.8K بازدید | 3 دیدگاه

تا سال 2026

رسمی: سرمربی موفق لایپزیش تمدید کرد

مارکو روزه، مربی لایپزیش، قراردادش را تا سال 2026 با این باشگاه تمدید کرد.

رسمی: سرمربی موفق لایپزیش تمدید کرد

به گزارش "ورزش سه"، مارکو روزه، سرمربی لایپزیش، قرارداد جدیدی را با باشگاهش امضا کرد و به این ترتیب حداقل تا سال 2026 ماندگار شد. او با تیم شهر زادگاهش قراردادی جدید بست تا به روند خوب و موفق خود در این باشگاه ادامه دهد.

روزه در سال 2022 به لایپزیش ملحق شد و قرارداد فعلی او در پایان فصل 2024/25 به پایان می‌رسید اما اکنون یک سال دیگر تمدید شده است.

او در اولین فصل خود، تیم را به قهرمانی در جام حذفی رساند و در شروع فصل گذشته، با شکست بایرن قهرمان سوپرجام شد.

2045332

لایپزیش فصل 2023/24 را در رده سوم بوندس لیگا به پایان رساند و توانست سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد. تمدید با او پاداش همین موفقیت بود.

روزه که رکورد بهترین میانگین کسب امتیاز در یک فصل را با لایپزیش دارد، بعد از تمدید قرارداد گفت: «خوشحالم که با هم به کار خود ادامه می‌دهیم. من اهل این شهر هستم و در لایپزیش احساس بودن در خانه را دارم. اینجا ارتباطی قوی با همه کارکنان و بازیکنان دارم. از زمانی که توانستم کارم را لایپزیش شروع کنم، توانسته ایم قهرمان جام حذفی و سوپرجام شویم. باشگاه تلاش می‌کند تا دوباره یک تیم قدرتمند را گرد هم آورد. ما احساس می‌کنیم که چیزهای بیشتری برای بردن وجود دارد و این کار را انجام خواهیم داد. ما باید جاه طلبی خودمان را حفظ کنیم.»

دیدگاه‌ها