کد خبر : 2049595 | 30 خرداد 1403 ساعت 13:40 | 19.6K بازدید | 32 دیدگاه

کری ستاره رئال: فصل بعد هم مثل این فصل!

رودریگو، ستاره برزیلی رئال مادرید، ابراز امیدواری کرد که موفقیت این تیم در فصل بعدی هم تکرار شود.

کری ستاره رئال: فصل بعد هم مثل این فصل!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فصل بسیار موفقی را تحت هدایت کارلو آنچلوتی پشت سر گذاشت و موفق شد دو قهرمانی ارزشمند را در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد و جام قهرمانی سوپر جام فوتبال اسپانیا را هم با خود به خانه برد تا قدرتش را به رخ حریفان بکشد.

رودریگو یکی از مهره‌های خوب و کلیدی رئال در ترکیب این تیم در طول این فصل بود و توانست عملکرد خوبی را خصوصا در دورانی که بسیاری از بازیکنان این تیم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی آنها نبودند به نمایش بگذارد و نشان دهد که شایستگی قرار گرفتن در چنین جایگاهی را داشته است.

2029834

این ستاره برزیلی در گفتگو با خبرنگاران درباره شرایط رئال در فصل آینده اظهار داشت:« امیدوارم که فصل بعد هم مانند فصلی که گذشت فوق العاده و بدون نقص باشد. باید به مهم‌ترین جام‌های قهرمانی برسیم و بتوانیم در تمامی مسابقات قهرمان شویم. حضور بازیکنان جدید همیشه مهم است و این تیم همیشه و هر سال قوی‌تر می‎‌شود. امیدوارم فصل بعدی عالی باشد.»

رودریگو در حال حاضر در اردوی تیم ملی برزیل حضور دارد تا به همراه این تیم در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به میدان برود و امیدوار است که بتواند این جام را هم از آن خود کند.

دیدگاه‌ها