کد خبر : 2049644 | 30 خرداد 1403 ساعت 17:14 | 8.6K بازدید | 8 دیدگاه

شکست دختران هندبال ایران در اولین گام

تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران نخستین دیدار خود در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان دختر جهان را برگزار کرد.

شکست دختران هندبال ایران در اولین گام

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران ساعتی پیش با قضاوت کوبل داوری از مونته نگرو در نخستین دیدار خود در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان دختر جهان به مصاف هلند رفت و این دیدار را واگذار کرد.
نیمه نخست این دیدار با نتیجه 3 -16 و نیمه دوم با نتیجه 11-34 به سود نارنجی پوشان به پایان رسید.
ملی‌پوشان هندبال ایران فردا در دومین دیدار خود در این رقابت‌ها با رومانی دیدار می‌کنند. رومانی امروز در مصاف با برزیل به لطف یک گل بیشتر 25-26 برزیل را از پیش رو برداشت.
در دیگر دیدارهای روز نخست مسابقات هندبال قهرمانی جوانان دختر جهان کره جنوبی 33 بر 20 مکزیک را در هم کوبید، آرژانتین 21 -39 مقابل مجارستان شکست خورد، سوئیس 34 بر 26 تونس را برد، پرتغال 32 بر 18 گینه را پشت سر گذاشت، مصر 26 بر 16 برابر شیلی به پیروزی رسید و الجزایر 17 -23 مقابل جمهوری چک شکست را پذیرا شد.
بیست و چهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان دختر جهان از امروز به میزبانی مقدونیه شمالی آغاز شده و تا 10 تیر ادامه دارد. ملی‌پوشان هندبال کشورمان در گروه A با تیم‌های رومانی، هلند و برزیل هم‌گروه هستند.
شهرزاد نصوحی، آسمان بدوی، نسترن فراهانی، الناز یارمحمدی توسکی، مائده عشاقی، زهرا فتوتی، صبا دهقانی، فاطمه شاهین، سعیده غصنفری، فاطمه مریخ، آرزو بهمئی، الهه نیکان، صبا زنگنه، محدثه شبانی، غزاله مهری و هستی آرین‌فر ۱۶ بازیکن تیم ملی هندبال دختران ایران هستند.

دیدگاه‌ها