کد خبر : 2049645 | 30 خرداد 1403 ساعت 17:15 | 20.2K بازدید | 47 دیدگاه

اعتراض دوباره پرسپولیس به سقف 425 میلیاردی

معاون باشگاه پرسپولیس می‌گوید با توجه به سقف بودجه رقابت در لیگ نخبگان بسیار سخت است‌.

اعتراض دوباره پرسپولیس به سقف 425 میلیاردی

به گزارش "ورزش سه"، سقف بودجه یکی از موارد چالش‌برانگیز فصل گذشته بود که در فصل پیش رو نیز باید اجرا شود و این موضوع به‌خصوص برای تیم‌هایی که سهمیه آسیایی دارند کار را در رقابت با غول‌های آسیا سخت می‌کند.

حسین بادامکی در مورد سقف بودجه عنوان کرد: من به نظرم درست نیست. شاید بخواهند پول دریافتی را نظام‌مند کنند ولی با توجه به شرایطی که در آسیا می‌بینیم نمی‌شود این اتفاق بیفتد.

او ادامه داد: این موضوع دست ما را می‌بندد. می‌بینید ما برای جذب مربی و حفظ بازیکنان‌مان چه دردسرهایی داریم. آنها حق‌شان را می‌خواهند و باید مطالبات‌شان پرداخت بشود و مشکل داریم‌. وای به حال بقیه موارد.

او در مورد بیرانوند و فسخ قرارداد به دلیل عدم دریافت مطالباتش گفت: به بیرانوند چیزی که باید را پرداخت کردیم و اگر مشکلی هم بود باید با مالی صحبت می‌کردند ولی آن چیزی که مالی به ما گفت و طلب و آپشن‌های‌شان را به ایشان پرداخت کردیم. روابط ما با او بد نیست. او یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ما بوده و برای باشگاه پرسپولیس خیلی زحمت کشیده و نتایج خوبی هم گرفته و با مصدومیت بازی کرده است‌. نباید این‌ها را فراموش کنیم اما باشگاه پرسپولیس هم حق و حقوقی دارد.

دیدگاه‌ها