کد خبر : 2049698 | 30 خرداد 1403 ساعت 22:01 | 77.1K بازدید | 66 دیدگاه

واکنش‌های غیر انسانی مانوئل نویر (عکس)

مانوئل نویر دروازه‌بان تیم ملی آلمان که از نظر فنی در مقابل اسکاتلند در افتتاحیه مسابقات بیکار بود امروز به صورت ویژه‌ای در دروازه آلمان پرتحرک بود.

واکنش‌های غیر انسانی مانوئل نویر (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که نویر پس از دیدار دوستانه آلمان مقابل یونان مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته بود، امشب به طور قابل توجهی خود را به عنوان یکی از ستون‌های اصلی تیم ملی آلمان نشان داد و توانایی‌های خود را به نمایش گذاشت.

او در دقیقه ۲۶ مسابقه یک مهار استثنایی دوگانه انجام داد. نویر ضربه آزاد سوبوسلای به گوشه راست دروازه را مهار کرد و توپ برگشتی را با پا از مقابل مهاجمان مجارستان به بیرون فرستاد.

2045504
2045502

دقایقی بعد و پیش از پایان نیمه، در شرایطی که آلمانی‌ها به تصمیم داور روی اعلام خطا روی جاشوا کیمیش اعتراض داشتند، او ضربه سر اوربان را به زیبایی مهار کرد تا مجارستان با وجود ایکس جی ۷۵ در طول مسابقه موفق نشود دروازه آلمان را باز کند؛ چیزی که اغلب در مسابقه این دو تیم اتفاق نیفتاد.

2045505

نویر در پایان مسابقه به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت تا مزد نمایش فوق‌العاده‌اش در دومین بازی آلمان در جام ملت‌های اروپا را بگیرد. تیمی که بالا بازی می‌کند و طبعاً به حریفان موقعیت می‌دهد و در اینجاست که نقش یک دروازه‌بان سرپنجه بیشتر مشخص می‌شود. نویر همچنین خروج‌های زیادی برای دفع توپ‌های سرگردان پشت محوطه جریمه داشت که این از مهارت‌های ویژه و همیشگی او به عنوان یک دروازه‌بان بوده و بی‌دلیل نیست که با وجود تاریخچه‌ای که بین او و ناگلزمن وجود دارد این دروازه‌بان با تجربه همچنان انتخاب اول مانشافت است.

ویدئو: 345865
ویدئو: 345866

دیدگاه‌ها