کد خبر : 2049701 | 30 خرداد 1403 ساعت 22:06 | 8.2K بازدید | 6 دیدگاه

هواداران اسکاتلند کلن را تسخیر کردند! (عکس)

هواداران تیم ملی اسکاتلند به شکل جالب و قابل توجهی خیابان‌های کلن آلمان را پر کردند!

هواداران اسکاتلند کلن را تسخیر کردند! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، شهر کلن در آلمان به دلیل ورود گسترده هواداران تیم ملی فوتبال اسکاتلند برای مسابقات یورو ۲۰۲۴ به حالت اضطراری درآمده است. هواداران اسکاتلندی با شور و شوق فراوان در مرکز شهر به جشن و پایکوبی پرداخته‌اند و جو شاد و پرهیجانی را در کلن ایجاد کرده‌اند.

هواداران اسکاتلند پیش از حرکت به سمت ورزشگاه، در خیابان‌ها و میدان‌های شهر کلن با لباس‌های سنتی خود، کلاه‌های اسکاتلندی و پرچم‌های تیم ملی‌شان حضور دارند و با سرودها و شعارهای خود شور و هیجان زیادی به شهر بخشیده‌اند. این تجمع بزرگ هواداران در مرکز شهر، نمایشی از علاقه و حمایت پرشور آن‌ها از تیم ملی‌شان است.

2045512
2045513

پس از این جشن‌ها و پایکوبی‌ها، هواداران به سمت ورزشگاه حرکت کرده‌اند تا تیم ملی اسکاتلند را در مسابقات یورو ۲۰۲۴ حمایت کنند. این حضور گسترده و پرشور هواداران، نشانه‌ای از اشتیاق و تعهد آن‌ها به تیم ملی است و بدون شک، تاثیر قابل توجهی بر روحیه بازیکنان و همچنین جو عمومی مسابقات خواهد داشت.

با توجه به تعداد بالای هواداران و جشن‌های خیابانی، مقامات شهر کلن تدابیر امنیتی ویژه‌ای را برای کنترل وضعیت و حفظ امنیت شهروندان و هواداران اتخاذ کرده‌اند. نیروهای پلیس و تیم‌های امدادی در نقاط مختلف شهر مستقر شده‌اند تا از بروز هرگونه حادثه یا ناامنی جلوگیری کنند.

دیدگاه‌ها