کد خبر : 2049775 | 31 خرداد 1403 ساعت 10:58 | 15.7K بازدید | 35 دیدگاه

اسکالونی:

از مسی و دی‌ماریا تا هستند لذت ببرید

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، معتقد است که باید از لیونل مسی و آنخل دی‌ماریا در زمان حضورشان در فوتبال لذت برد.

از مسی و دی‌ماریا تا هستند لذت ببرید

به گزارش "ورزش سه"، مسی و دی‌ماریا در اردوی تیم ملی آرژانتین حضور دارند و خودشان را برای رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ آماده می‌کنند و امیدوار هستند که بتوانند با ارائه عملکردی درخشان مانند دوره گذشته از عنوان قهرمانی‌شان در این مسابقات دفاع کنند.

بسیاری معتقد هستند که این شاید آخرین حضور مسی در ترکیب تیم ملی کشورش در یک تورنمنت مهم ملی باشد و همین باعث شده است که هواداران تیم ملی آرژانتین و طرفداران این بازیکن به صورت ویژه این مسابقات را دنبال کنند و بی‌صبرانه منتظر شروع آن باشند.

2045651

اسکالونی در آستانه اولین بازی این تیم برابر تیم ملی کانادا در مسابقات کوپا در این باره به خبرنگاران گفت: «این باعث افتخار است که تمرین و بازی کردن مسی و دی‌ماریا را می‌بینم و این که آنها چطور با تمام وجود بازی می‌کنند. من نگرانی از بابت آینده این دو ستاره تیمم ندارم.

این که بخواهیم از الان به زمانی که آنها از این تیم رفته‌اند فکر کنیم چندان منطقی نیست. بیاید الان که در فوتبال هستند از حضورشان لذت ببریم. بعدا خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می‌دهد. مسی خوب و خوشحال است. من ایده‌های جدیدی برای او دارم. دفاع از عنوان قهرمانی چالش جذابی برای ماست.»

دیدگاه‌ها