کد خبر : 2049820 | 31 خرداد 1403 ساعت 14:27 | 161K بازدید | 38 دیدگاه

باید به این تیم احترام گذاشت؛

پیاتزا: ایران فوق‌العاده بود، مخصوصا این دو بازیکن

سرمربی تیم والیبال هلند با بیان این‌که باید به تیم ایران احترام بگذارم، گفت: ایرانی‌ها فوق‌العاده بازی کردند و رؤیایی المپیک پاریس را از هلند گرفتند.

پیاتزا: ایران فوق‌العاده بود، مخصوصا این دو بازیکن

به گزارش "ورزش سه"، روبرتو پیاتزا، سرمربی تیم والیبال هلند، درباره جدال با ایران در هفته سوم لیگ ملت‌ها گفت: تیم ایران مستحق پیروزی در این بازی بود. نتیجه بازی دو بر دو بود و در آخر ست چهارم هم با یک امتیاز برتری به پایان رسید. پس هر دو تیم نزدیک بودند.

وی با بیان این‌که خوشحال نیستم چون بازی را باختیم، تصریح کرد: باید به تیم ایران احترام بگذارم. فوق العاده بازی کردند. مخصوصا امین و پوریا. همین‌طور میلاد در دریافت که توانست توپ‌های شگفت انگیزی را کنترل کند. کار خوبی برای آن‌ها بود. و هلند هم بایستی از رویای حضور در پاریس 2024 دست بکشیم و به آینده فکر کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال هلند ادامه داد: ایران بازیکنان زیادی دارد. پس از من انتظار نداشته باشید که بگویم آنها در کشور شما خوب بازی می‌کنند یا نه. من والیبال کشور شما را مدت زیادی است که دنبال می‌کنم. پس من می‌دانم که کدام یک…. فکر می‌کنم مشکلی نیست. شما در این زمان می‌توانید خیلی زیاد رشد کنید. در بعضی از زمینه‌ها شما باید از داخل کار کنید نه از بیرون.

وی تاکید کرد: ایران امروز مستحق پیروزی بود. در ابتدا من به پیروزی یا شکست مقابل ایران فکر نمی‌کردم. من به خوب بازی کردن در این مسابقه فکر می‌کردم اما در انتها آنها مستحق پیروزی بودند. نمی‌دانم آنها چه فکری می‌کردند. من به فکری که خودم دارم، اهمیت می‌دهم و فکر می‌کردم بازی سختی داشته باشیم.

پیاتزا با یادآوری دیدارهای قبلی با تیم ملی والیبال ایران گفت: در ریمینی 2021 بازی را باختیم. در 2022 بازی را بردیم در برزیل سه بر صفر. فصل گذشته سه بر دو پیروز شدیم و این فصل سه بر دو باختیم. پس تفاوتمان خیلی زیاد نیست.

دیدگاه‌ها