کد خبر : 2049883 | 31 خرداد 1403 ساعت 18:25 | 2.1K بازدید | 1 دیدگاه

در فینال و برای قهرمانی؛

چهارمین دبل شهریار در بهترین جای ممکن (عکس)

شهریار مغانلو خیلی برای به ثمر رساندن دومین گل خود در فینال جام حذفی صبر نکرد.

چهارمین دبل شهریار در بهترین جای ممکن (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، شهریار مغانلو روی تیزهوشی و فرصت‌طلبی خودش موفق شد در دقیقه ۷ دیدار برابر مس رفسنجان در فینال جام حذفی گل اول را روی اشتباه میثم تیموری به ثمر برساند.

در ادامه یک حرکت از امید نورافکن در محوطه جریمه پس از برخورد توپ به دستان محمد محبی بازیکن جوان مس رفسنجان به کرنر بدل شد که پس از چند ثانیه بیژن حیدری نشانه‌هایی از اتاق وی‌‌ای‌آر برای بررسی صحنه دریافت کرد و اگرچه خیلی طول کشید تا تصمیم نهایی را بگیرد اما در نهایت اعلام پنالتی کرد.

ویدئو: 345923

پس از چند دقیقه شهریار مغانلو که از ابتدا مشخص بود زننده پنالتی احتمالی سپاهان خواهد بود پشت ضربه ایستاد و با قدرت هرچه تمام‌تر با پای چپ توپ را بر خلاف جهت حرکت حامد لک‌ که به سمت راست خود رفته بود به سمت چپ او فرستاد.

2045818

شهریار مغانلو آقای گل لیگ برتر که این عنوان را برای دومین سال پیاپی به نام خود و باشگاه سپاهان زد، تا پیش از این موفق به گلزنی در جام حذفی نشده بود ولی تا دقیقه ۲۲ دیدار فینال موفق شده تعداد گل‌های خود را به ۲ برساند و دبل کند. 

ویدئو: 345929

شهریار مغانلو که در لیگ برتر بهترین گلزن مسابقات شده و با ۱۶ گل این عنوان را به نام خودش کرده، سه مرتبه در رقابت‌های لیگ برتر موفق به دبل شده بود و حالا برای چهارمین بار در فصل جاری فوتبال ایران که تا دقایقی دیگر به پایان می‌رسد موفق به زدن دو گل در یک مسابقه شده است.

دیدار سپاهان و مس رفسنجان تا دقیقه ۳۵ با نتیجه ۲ بر۰ به سود سپاهان در جریان است و شاگردان محرم نویدکیا کار سختی در ادامه مسابقه دارند.

2045817

دیدگاه‌ها