کد خبر : 2049897 | 31 خرداد 1403 ساعت 19:21 | 4.6K بازدید | 9 دیدگاه

فرشاد دفاع چپ شد، امید هافبک؛

تغییر تاکتیکی سپاهان برای قهرمانی

ژوزه مورایس با تغییری در آرایش بازیکنان خود نیمه دوم مصاف برابر مس رفسنجان را آغاز کرده است.

تغییر تاکتیکی سپاهان برای قهرمانی

به گزارش "ورزش‌ سه"، سپاهان نیمه اول دیدار برابر مس رفسنجان را مثل همیشه با آرایش ۴۳۳ آغاز کرد ولی در نیمه دوم شاهد تغییراتی در آرایش نفرات این تیم هستیم. 

در نیمه اول رضا شکاری فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو سه مهاجم سپاهان بودند که حالا با شروع نیمه دوم و با توجه به پیروزی دو بر صفر طلایی‌پوشان در نیمه اول اندیشه‌های مورایس محافظه کارانه‌تر شده است. 

بر این اساس فرشاد احمدزاده با شروع نیمه دوم جایگزین امید نورافکن در پست دفاع چپ شده و امید نورافکن در کنار برایان دابو و محمد کریمی ۳ هافبکی هستند که مقابل چهار مدافع این تیم بازی می‌کنند.

2045845

در واقع در نیمه دوم آرایش ۳-۳-۴ سپاهان به آرایش ۱-۵-۴ تبدیل شده است؛ شهریار مغانلو به عنوان مهاجم هدف بازی می‌کند و محمدجواد حسین‌نژاد پشت سر او. یک خط عقب‌تر هم برایان دابو به عنوان هافبک مرکزی و کریمی و نورافکن در سمت چپ و راست او بازی می‌کنند.  

سپاهان پس از ۱۱ سال می‌تواند قهرمانی در جام حذفی را تکرار کند و مورایس در آستانه خاتمه دادن به ناکامی‌های سپاهان در کسب جام قرار گرفته است. آنها آخرین بار در لیگ چهاردهم قهرمانی را جشن گرفتن و سال‌هاست موفق به قهرمانی نشده‌اند.

دیدگاه‌ها