کد خبر : 2049905 | 31 خرداد 1403 ساعت 20:05 | 7K بازدید | 5 دیدگاه

حرف آخر دشان: امباپه به بازی هلند می‌رسد

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، به نوعی تایید کرد که کیلیان امباپه برای بازی مقابل هلند آماده خواهد بود.

حرف آخر دشان: امباپه به بازی هلند می‌رسد

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه در بازی دوشنبه مقابل اتریش دچار شکستگی بینی شد. دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، در آستانه دیدار این کشور مقابل هلند در یورو 2024، وضعیت آمادگی این ستاره فرانسوی را به‌روزرسانی کرد.

امباپه در پیروزی 1-0 فرانسه مقابل اتریش پس از برخورد با کتف مدافع حریف یعنی کوین دانسو دچار شکستگی بینی شد.

این مهاجم نتوانست به بازی ادامه دهد و از آن زمان تایید شد که او باید در ادامه این رقابت‌ها با ماسک بازی کند. او همچنین پس از پایان یورو 2024 باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

گزارش‌های ضد و نقیضی در مورد آمادگی امباپه برای بازی روز جمعه مقابل هلند منتشر شد اما دشان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فردا به‌روزرسانی مهمی را ارائه کرد.

سرمربی فرانسه گفت: "پس از آن شوک بزرگ و عواقب آن، همه چیز در مسیر درست پیش می‌رود. دیروز (چهارشنبه) به زمین رفت، کمی تمرین کرد. عصر امروز نیز چنین خواهد بود. کیلیان در مسیر درستی حرکت می‌کند تا اطمینان حاصل شود که فردا در دسترس است."

2045858

عملکرد تیم در بازی قبلی؟

من هرگز از تیم عصبانی نیستم، ما شانس‌هایی داشته‌ایم و اگر چنین شانس‌هایی نداشته باشیم وضعیت سخت می‌شود. بازی با هلند یک بازی دیگر است و آن‌ها همچنین می‌توانند موقعیت‌های زیادی ایجاد کنند. باید سعی کنیم همان شادابی بازی اول را داشته باشیم.

نحوه بازی بدون امباپه؟

من با بازیکنان صحبت می‌کنم، همه آماده هستند. قرار نیست موضوع فردی را مطرح کنم، مدیریت تیم همیشه یکسان است.

اورلین شوآمنی؟

درمان او خوب پیش می‌رود، به جایی رسیده که ما انتظارش را داشتیم. در خط میانی همه می‌توانند شروع کننده باشند اما همه نمی‌توانند بازی کنند. او نسبت به بازی اول در شرایط بهتری قرار دارد. نقشی که او خواهد داشت را فردا خواهید دید.

دیدگاه‌ها