کد خبر : 2049914 | 31 خرداد 1403 ساعت 20:25 | 8.7K بازدید | 20 دیدگاه

با پیراهن طلایی سپاهان؛

طلسم رضائیان با هری کین شکسته شد!

رامین رضائیان پس از سال‌ها تلاش در فوتبال ایران موفق به کسب قهرمانی و لمس جام شد.

طلسم رضائیان با هری کین شکسته شد!

به گزارش "ورزش‌سه"، البته رامین رضائیان در لیگ شانزدهم یکی از نفرات کلیدی پرسپولیس بود ولی در آن فصل به دلیل ماجراهای انتقال جنجالی به ریزه‌اسپور ترکیه با خشم برانکو مواجه شد تا نتواند در جشن قهرمانی سرخپوشان شرکت داشته باشد.

پرسپولیس آن فصل با برانکو اولین قهرمانی‌اش را دشت کرد اما پیش از آن که فصل به پایان برسد، برانکو عذر رامین را خواست تا او بخشی از قهرمانی این تیم نباشد. در این میان برخی از بازیکنان بزرگتر تیم از برانکو درخواست کردند رضاییان در جشن قهرمانی شرکت کند، اما برانکو به شدت با این درخواست مخالفت کرد.

2024243

رضائیان پس از جدایی از پرسپولیس به اوستنده رفت و سپس در چند تیم از لیگ ستارگان قطر بازی کرد تا اینکه در پنجره زمستانی لیگ بیست و یکم به پرسپولیس برگردد. این همان فصلی است که پرسپولیس برخلاف روند معمول سال‌های اخیر نه در لیگ و نه در جام حذفی موفق به قهرمانی نشد.

رضائیان که راهی جز جدایی از پرسپولیس پیش رویش باقی نمانده بود در پنجره تابستانی لیگ بیست و دوم به سپاهان پیوست و دقایقی پیش دومین فصل حضورش در اردوی طلایی‌پوشان را پشت سر گذاشت.

تا پیش از مصاف سپاهان و مس در فینال جام حذفی این یک واقعیت عجیب بود که رامین رضاییان در فوتبال ایران موفق به بالا بردن جام نشده بود. مدافع راست ثابت تیم ملی طی چند سال اخیر و یکی از بهترین مدافعان راست فوتبال باشگاهی ایران که سابقه بازی در تیم‌هایی چون صبای قم، راه آهن، پرسپولیس و سپاهان را دارد در هیچ تیمی لذت قهرمانی را نچشید، تا اینکه سرانجام این حسرت با لباس طلایی سپاهان درست در دقایقی که هری‌ کین موفق به ثبت اولین گل خود در یورو 2024 با پیراهن انگلیس شد به پایان رسید و طلایی‌پوشان فوتبال ایران برای پنجمین مرتبه و پس از 11 سال بار دیگر قهرمانی در این تورنمنت را تجربه کردند.

دیدگاه‌ها