کد خبر : 2049966 | 31 خرداد 1403 ساعت 22:15 | 6.2K بازدید | 4 دیدگاه

هری کین: می‌دانیم انتقاد زیادی از ما می‌شود

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس، پس از تساوی 1-1 مقابل دانمارک در یورو 2024، گفت که تیمش می‌تواند هم با توپ و هم بدون توپ بهتر بازی کند.

هری کین: می‌دانیم انتقاد زیادی از ما می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، سه شیرها امروز پس از نمایشی ناامیدکننده به مساوی با دانمارک رضایت دادند. این در حالی است که بازی قبلی تیم ملی انگلیس با برد در برابر صربستان همراه بود. هری کین، کاپیتان سه شیرها که تک گل تیمش را در این بازی به ثمر رساند اعلام کرد که هدف تیمش صعود بود که به آن رسید.

کین در مصاحبه‌ای بعد از بازی گفت: "ما می‌توانیم با و بدون توپ بهتر بازی کنیم. فکر می‌کنم نشانه یک تیم خوب این است که حتی اگر در بهترین حالت خود نباشد، باز هم نتیجه بگیرد. ما تقریباً صعود کرده‌ایم و این هدف اصلی ما است. مطمئناً در خانه سر و صدای زیادی به پا خواهد شد و ناامیدی وجود خواهد داشت، اما وقت آن است که آرام بمانیم."

انگلیس با این تساوی 4 امتیازی شد و در صدر گروه C قرار گرفت. آنها در آخرین بازی مرحله گروهی خود در 25 ژوئن به مصاف اسلوونی می‌روند. صعود آنها به مرحله حذفی تقریباً قطعی شده است، مگر اینکه در بازی آخر با نتیجه‌ای سنگین شکست بخورند و اسلوونی مقابل دانمارک به پیروزی برسد.

2045946

دیدگاه‌ها