کد خبر : 2050005 | 31 خرداد 1403 ساعت 23:59 | 33.2K بازدید | 61 دیدگاه

دیوگو ژوتا:

مقابل ترکیه صعودمان را قطعی می‌کنیم!

دیوگو ژوتا، هافبک پرتغال، می‌خواهد تیمش در بازی مقابل ترکیه تکلیف صعود به دور بعدی را مشخص کند.

مقابل ترکیه صعودمان را قطعی می‌کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال پرتغال در اولین بازی‌اش در یورو 2024 به مصاف جمهوری چک رفت و با نتیجه 2-1 برنده شد.

در دیگر بازی گروه F تیم ملی ترکیه موفق شد با نتیجه 3-1 گرجستان را شکست دهد تا در صدر جدول قرار بگیرد.

پرتغال در دومین بازی‌اش باید به مصاف ترکیه برود و نتیجه این دیدار صدرنشین گروه را مشخص خواهد کرد. دیوگو ژوتا ابراز امیدواری کرد که آن‌ها را شکست خواهد داد تا ترکیه صدرنشینی خود را قطعی کنند.

2045993

ژوتا در حاشیه تمرین پرتغال درباره بازی پیش رو گفت: "یورو 2024 برای هیچ تیمی آسان نخواهد بود. نتایج سایر تیم‌ها را نیز ببینید. همه بازیکنانی که در یورو هستند، رویای صعود به دور حذفی را دارند. بنابراین برای کسی آسان نخواهد بود و اولین بازی همیشه پیچیده است. من از این پیروزی مقابل چک بسیار خوشحالم و این به ما اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد. ما اکنون می‌خواهیم در بازی بعدی برنده شویم تا صعود به دور بعدی را مهر و موم کنیم تا در نهایت ماشین حساب در دستمان نباشد و شرایط صعود به دور بعد را بررسی کنیم."

او همچنین درباره وضعیت آمادگی خودش گفت: "از زمانی که مصدوم شدم، سخت تلاش کردم تا در بهترین فرم باشم. اما فقط در مسابقه است که احساس می‌کنید ما اینطور هستیم یا نه، با تمرین فرق می‌کند. احساس خوبی دارم و می‌توانم یک بازی را شروع کنم. من نمی‌دانم 90 یا 120 دقیقه، چون این همیشه به جریان بازی و تصمیم مربی بستگی دارد."

دیدگاه‌ها