کد خبر : 2050026 | 01 تیر 1403 ساعت 08:25 | 37.2K بازدید | 46 دیدگاه

صالحی: حتی ۲۴ ساعت هم استراحت نکرده بودیم

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: تیممان در طی سه روز 24 ساعت وقت استراحت نداشت و دو بازی پنج سته داشتیم که مطمئنا شرایط را سخت کرد.

صالحی: حتی ۲۴ ساعت هم استراحت نکرده بودیم

به گزارش "ورزش سه"، هفته سوم مرحله مقدماتی ششمین دوره لیگ ملت‌ها در گروه مردان از روز سه‌شنبه 29 خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران از ساعت 6:30 امروز (جمعه یکم تیر) در یازدهمین مسابقه خود به مصاف فرانسه رفت و سه بر صفر نتیجه را به حریف واگذار کرد.

آرمان صالحی لیبروی تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار اظهار کرد: مسابقه خوبی نبود و هر چقدر تلاش کردیم نشد چون تایم استراحت نداشتیم در حالی که فرانسه روز گذشته استراحت داشت و توانست ریکاوری خوبی داشته باشد.

وی با تاکید بر این که فرانسه بازی خوبی برابر ایران داشت، افزود:  ایران در طی سه روز 24 ساعت وقت استراحت نداشت و دو بازی پنج سته داشتیم که مطمئنا شرایط را سخت کرد.

صالحی درباره مسابقه برابر آخرین حریفشان در هفته سوم عنوان کرد: امیدوارم دیدار برابر آلمان را با برد پشت سر بگذاریم که حداقل سه پیروزی در این هفته داشته باشیم و با نتیجه قابل قبولی هفته آخر لیگ ملت‌ها را به پایان برسانیم.

وی در پایان در خصوص فاصله یک روزه بین مسابقه‌شان با فرانسه و آلمان گفت: وقت استراحت بسیار تاثیرگذار است و فردا با تمرین خوب و ریکاوری سعی می‌کنیم برابر آلمان با صد در صد توان حضور یابیم و نتیجه خوبی به دست آوریم.

دیدگاه‌ها