کد خبر : 2050055 | 01 تیر 1403 ساعت 12:46 | 1.6K بازدید | 0 دیدگاه

قایقرانان اعزامی به پارالمپیک پاریس معرفی شدند

در حالی که قرار بود ۳ قایقران پاراکانو به پاریس اعزام شوند اما با تصمیم کمیته ملی پارالمپیک تعداد قایقرانان اعزامی کاهش پیدا کرد و تنها ۲ قایقران به پارالمپیک اعزام خواهند شد.

قایقرانان اعزامی به پارالمپیک پاریس معرفی شدند

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از  ایسنا،‌ شهلا بهروزی راد، سعید حسین‌پور و اسلام جاهدی قایقرانان پاراکانو حاضر در اردوی آماده‌سازی بازی‌های پارالمپیک پاریس هستند که تمرینات خود را در دریاچه آزادی پیگیری می‌کنند. پیش از این حضور سعید حسین‌پور در بازی‌های پارالمپیک پاریس از سوی کمیته ملی پارالمپیک قطعی شده بود اما شهلا بهروز راد و اسلام جاهدی به دلیل این که در مسابقات جهانی مجارستان از نظر رکوردی مورد تایید سیاست‌های کمیته ملی پارالمپیک قرار نگرفته بودند قرار بر این بود که پس از شرکت در آخرین مسابقه انتخابی تیم ملی شرایط این دو قایقران برای حضور در پارالمپیک پاریس مورد ارزیابی قرار بگیرد.

پس از انجام رقابت‌های انتخابی و به گفته مدیر فنی ورزشی کمیته ملی پارالمپیک، اسلام جاهدی در کلاس VL2 چون به حد نصاب رکورد ورودی دست پیدا نکرد شانس حضور در پارالمپیک از دست داد و به پاریس اعزام نمی‌شود.

اما شهلا بهروزی راد با توجه به رکوردی که در انتخابی ثبت کرد و با اولویت حمایتی که کمیته ملی پارالمپیک نسبت به بانوان دارد به ترکیب تیم اعزامی به پارالمپیک پاریس اضافه شد. بنابراین شهلا بهروزی راد و سعید حسین‌پور دو قایقران اعزامی در بخش پاراکانو به پارالمپیک پاریس خواهند بود.

دیدگاه‌ها