کد خبر : 2050064 | 01 تیر 1403 ساعت 13:20 | 32.9K بازدید | 9 دیدگاه

رضایت ستاره بارسا از فلیک: همین جا می‌مانم

رونالد آرائوخو، ستاره بارسلونا، از انتخاب هانسی فلیک به عنوان سرمربی جدید بسیار خوشحال است.

رضایت ستاره بارسا از فلیک: همین جا می‌مانم

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد بسیار خوب آرائوخو در خط دفاعی بارسلونا در چند فصل اخیر باعث شده است که نام او در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بارها و بارها مطرح شود و این بازیکن مورد توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار بگیرد که به دنبال جذب مدافع هستند.

مشکلات مالی بارسا در این مدت به حدی جدی بوده است که آنها برای جذب بازیکن جدید با دردسر بسیاری روبرو هستند و فروش این بازیکن می‌تواند شرایط را برای آنها بهبود ببخشد، خصوصا که چندین مدافع میانی هم در فهرست این تیم به چشم می‌خورد اما خوان لاپورتا تمایلی به انجام این کار ندارد.

2029650

روزنامه اسپورت خبر داده است که منابع نزدیک به این بازیکن به آنها اطلاع داده‌اند که او فقط و فقط به ادامه حضورش در بارسا فکر می‌کند و اصلا به ترک این باشگاه فکر نکرده است. او از انتخاب فلیک به عنوان سرمربی جدید این تیم بسیار خوشحال و راضی است و مشتاق است که هرچه زودتر تحت هدایتش بازی کند.

این مربی آلمانی هم به مدیران بارسا اعلام کرده که آرائوخو باید به هر قیمتی در این تیم ماندگار شود، چون از ارکان اصلی خط دفاعی او برای فصل آینده به حساب می‌آید و به مدافعی میانی با سرعت بالا مانند این بازیکن نیاز دارد.

دیدگاه‌ها