کد خبر : 2050067 | 01 تیر 1403 ساعت 13:46 | 48.4K بازدید | 52 دیدگاه

خداحافظی با سپاهان رسمی شد

قاب آخر رامین: سیکس پک و اولین جام!

رامین رضائیان با انتشار پستی اینستاگرامی بر جدایی خود از سپاهان تاکید کرد.

قاب آخر رامین: سیکس پک و اولین جام!

به گزارش "ورزش‌سه"، این موضوعی بود که رامین رضائیان روز گذشته پس از قهرمانی جام حذفی در مصاحبه با رسانه‌های مختلف به آن اشاره کرده بود و حالا هم با انتشار پستی به این موضوع پرداخته و نوشته است:« باعث افتخارم بود این ۲ سال بی نظیری که در کنار شما هواداران عزیز و محترم سپری کردم و خیلي خوشحالم که در انتها تونستیم در کنار هم دل همدیگر رو شاد کنیم و با آوردن یک جام از همدیگر خدافظی کنیم. شما هواداران همیشه در قلب من هستید. خداحافظ هواداران با معرفت سپاهان.» 

2046107

او برای خداحافظی از هواداران سپاهان عکسی از جشن اختصاصی خود با هواداران پس از قهرمانی در جام حذفی به اشتراک گذاشته؛ قابی که شادی گل چند هفته پیش این بازیکن ملی‌پوش را مقابل شمس‌آذر تداعی می‌کند و بدن تراش‌خورده‌ ستاره سپاهان مقابل سکوهای قسمت شرقی ورزشگاه آزادی در آن خودنمایی می‌کند.

رامین رضائیان در ابتدای لیگ بیست و دوم از پرسپولیس به سپاهان پیوست و با نمایش‌های خود طی دو سال اخیر توانسته به چهره محبوب سکوهای نقش جهان بدل شود. او سرانجام با پیراهن سپاهان هم موفق به کسب اولین جام دوران ورزشی خود در فوتبال ایران شد تا طلسم عجیبش سرانجام در اصفهان خاتمه پیدا کند.

دیدگاه‌ها