کد خبر : 2050071 | 01 تیر 1403 ساعت 14:13 | 29.8K بازدید | 45 دیدگاه

هیچ پیشنهادی برای خرید نداریم

اختصاصی - واکنش تراکتور به شایعه اولین خریدار!

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور پیرامون شایعه وصول اولین پیشنهاد به این باشگاه برای خرید سهام را تکذیب کرد.

اختصاصی - واکنش تراکتور به شایعه اولین خریدار!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تراکتور همچنان در شرایط بلاتکلیف به سر می‌برد و در حالی که جلسات محمدرضا زنوزی با مسئولان استانی به جایی نرسیده، او ایران را ترک کرده و به ترکیه رفته است.

در این بین از روز گذشته شایعاتی پیرامون رسیدن یک پیشنهاد جدی برای خرید باشگاه تراکتور به محمدرضا زنوزی مطرح شده که حالا واکنش مسئولان این باشگاه را به دنبال داشته است.

سعید مظفری‌زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه، در پاسخ به سوالی پیرامون این شایعه گفت: خیر به هیچ عنوان چنین مسئله‌ای مطرح نیست و بنده به عنوان مدیر باشگاه و نماینده مجمع که مسئول پیگیری بحث واگذاری و انتقال باشگاه هستم، صریحا چنین موردی را تکذیب می‌کنم و دوستانی که چنین ادعایی دارند، اسنادش را مطرح کنید.

او همچنین اعلام کرد: ما از هر شخص، شرکت و نهادی که قصد خرید باشگاه تراکتور را داشته باشند، استقبال می‌کنیم. اگر پیشنهادی باشد، قطعا پیشنهاد را به مجمع انتقال خواهیم داد و بررسی خواهد شد اما تا حالا هیچ پیشنهادی نرسیده است.

باشگاه تراکتور همچنین امور واگذاری سهام باشگاه را به هیئت فوتبال آذربایجان شرقی واگذار کرده و سعید مظفری‌زاده نیز مسئول پیگیری این موضوع است.

دیدگاه‌ها