کد خبر : 2050078 | 01 تیر 1403 ساعت 14:55 | 50.5K بازدید | 82 دیدگاه

انگلیس در سراشیبی

بهت‌زده از ساوتگیت: گواردیولا چه فکری می‌کند!

انگلیس برابر دانمارک پایین‌تر از سطح انتظارات کار کرد و گرت ساوت‌گیت یک بار دیگر مورد انتقاد قرار گرفت.

بهت‌زده از ساوتگیت: گواردیولا چه فکری می‌کند!

به گزارش "ورزش سه"، ایده‌های گرت ساوت‌گیت در یورو 2024 را نمی‌توان توجیه کرد ولی به نظر می‌رسد اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) چشمانش را روی این موضوع بسته است.

انگلیس به عنوان یکی از شانس‌های قهرمانی کارش را شروع کرد ولی بعد از دو بازی چیز خاصی از خود نشان نداده است. این می‌تواند آخرین تورنمنت ساوت‌گیت نیز باشد. همان‌طور که خود ساوت‌گیت قبلاً قبل از شروع جام ملت‌های اروپا اشاره کرده بود، اگر تیم او قهرمان نشود، از هدایت سه شیرها کنار می‌رود.

2046116

هیچ راهی برای توجیه بازی‌های ضعیف انگلیس در یورو 2024 وجود ندارد و ساوت‌گیت مسئول اول است. یک بازی ضعیف، قابل پیش‌بینی و کند از تیمی که در هر پست بهترین‌ها را دارد، انتظار نمی‌رفت.

بسیاری با تماشای بازی‌های ضعیف فیل فودن در انگلیس از خود می‌پرسند، الان گواردیولا به چه چیزی فکر می‌کند؟

این فودن با فودن منچسترسیتی قابل قیاس نیست. او در مقابل صربستان متهم شماره یک بود، اما برابر دانمارک افت کلی تیم محسوس بود تا مشخص شود بازی‌های ضعیف او بیشتر به دلیل سیستم مربی است.

MVP لیگ برتر در پست مورد علاقه اش بازی نمی‌کند. پستی که پپ از او بهترین عملکرد را گرفت. دیگر بازیکنان انگلیس نیز چنین مشکلی دارند. جود بلینگام در بازی اول بهترین بازیکن زمین بود ولی دیروز او نیز افت کرد. بسیاری معتقدند او باید مثل رئال در پست شماره هشت بازی کند.

2046118

اوضاع هری کین نیز تعریفی ندارد و او و فودن در دقیقه 69 زمین را ترک کردند. همچنین ساکا که خطرناک ترین بازیکن انگلیس بود نیز توسط ساوت‌گیت تعویض شد.

ساوت‌گیت هنوز یک دقیقه نیز از کول پالمر استفاده نکرده و حالا زیر تیغ تیز انتقادات قرار دارد. بسیاری متتظر بازی بعدی برابر اسلوونی هستند تا ببینید ساوت‌گیت تیمش را دگرگون خواهد کرد یا در روی همان پاشنه می‌چرخد؟ 

با این شرایط فوتبال همچنان به خانه برنمی‌گردد.

دیدگاه‌ها