کد خبر : 2050081 | 01 تیر 1403 ساعت 14:55 | 16.4K بازدید | 20 دیدگاه

آذربایجانی: ستون‌های تیم را نگه می‌داریم

مدیرعامل سپاهان مسئول رفع دلخوری شد!

مدیرعامل سپاهان اعلام کرد که برخی بازیکنان و اعضای کادرفنی دلخوری‌هایی دارند که باید برطرف شوند.

مدیرعامل سپاهان مسئول رفع دلخوری شد!

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته شایعه‌های زیادی درباره دلخوری برخی اعضای سپاهان از یکدیگر و البته از مدیران باشگاه مطرح شده است. این مسئله روز گذشته و بعد از قهرمانی طلایی پوشان در فینال جام حذفی هم در گفت‌وگو با مدیرعامل سپاهان مطرح شد و او به تایید موضوع پرداخت.

در میان شایعات مطرح شده درباره احتمال جدایی برخی ستاره‌های تاثیرگذار سپاهان، مهدی آذربایجانی مدیرعامل سپاهان در این باره صحبت کرد و گفت: «اتفاقاتی در باشگاه افتاد و همه دلخور بودند. من بابت اتفاقاتی که برای باشگاه سپاهان افتاده، مانند هواداران خیلی ناراحت بودم و امیدوارم این مسائل را با تدبیر و برنامه‌ریزی حل کنیم تا سپاهان به جایگاه اصلی خودش برسد.»

او ادامه داد: «اتفاقاتی افتاد که همه در باشگاه سپاهان ناراحت بودند و باید دلخوری‌ها را التیام بخشید. تلاش کردم آرامش بر باشگاه حاکم باشد و به تعهدات خودمان عمل کنیم.»

مدیرعامل سپاهانی درباره اینکه گفته می‌شود برخی بازیکنان بند فسخ‌هایی در قرارداد خود دارند، افزود: «هر قرارداد وضعیت خودش را دارد. تیم سپاهان را تقویت و تلاش می‌کنیم با برطرف کردن نقاط ضعف، ستون‌های تیم را در سپاهان نگه داریم.»

دیدگاه‌ها