کد خبر : 2050144 | 01 تیر 1403 ساعت 20:37 | 7.2K بازدید | 4 دیدگاه

ستاره اوکراین: زمین خوردیم اما برگشتیم

اولکساندر زینچنکو، ستاره اوکراین پس از برد 2-1 تیمش در برابر اسلواکی گفت که مهم‌ترین امر واکنش به اشتباه است.

ستاره اوکراین: زمین خوردیم اما برگشتیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اوکراین پس از شکست ناامیدکننده در برابر رومانی، امروز به مصاف اسلواکی رفت. اوکراین در حالی که در دقیقه 17 دروازه خود را باز شده دید، توانست به بازی برگردد و در نهایت 2-1 پیروز این بازی باشد. اوکراین با این برد، امید خود را برای صعود به مرحله بعد زنده نگه داشت. زینچنکو در این رابطه با سایت یورو مصاحبه کرد.

اولکساندر زینچنکو، بازیکن اوکراین، در مصاحبه با سایت یورو 2024 گفت: "تجربه‌ای که از بهترین‌های این ورزش یاد گرفتم به من کمک کرد: اگر در زمین اشتباهی مرتکب شدید، مهمترین چیز واکنش شما بعد از آن است. این اتفاق افتاده است، گذشته است. همه ما انسان هستیم؛ ما اشتباه می‌کنیم. اگر زمین بخورید و تسلیم شوید، هیچ شانسی برای بازگشت و پیروزی ندارید."

زینچنکو در ادامه گفت: "حتی بعد از عقب افتادن 1-0، سعی می‌کردیم همدیگر را در زمین هل دهیم و این همان چیزی است که در نیمه دوم نشان دادیم. ما سعی می‌کردیم گل بزنیم. حتی بعد از عقب افتادن 1-0، دوباره، دوباره و دوباره تلاش می‌کردیم. و فکر می‌کنم وقتی به این شکل بازی می‌کنیم، برای حریف سخت بود."

زینچنکو در مورد بازی بعدی اوکراین مقابل بلژیک: "انتظار یک بازی فوق العاده سخت مقابل یکی از بهترین تیم.های اروپا و جهان را داریم. آنها بازیکنان زیادی در سطح جهانی دارند. اگر می‌خواهیم چنین تیم‌هایی را شکست دهیم، اگر می‌خواهیم از این گروه صعود کنیم، باید بهترین عملکرد خود را نشان دهیم."

2046224

دیدگاه‌ها