کد خبر : 2050149 | 01 تیر 1403 ساعت 20:45 | 46.5K بازدید | 69 دیدگاه

گل زرد یا گل سرخ: سوال مهم از ستاره سپاهان!

فرشاد احمدزاده یکی از ستاره‌های سپاهان است که پس از سه سال اخباری جدی درباره آینده‌اش وجود دارد.

گل زرد یا گل سرخ: سوال مهم از ستاره سپاهان!

به گزارش "ورزش‌ سه"، چند ساعت پس از قهرمانی سپاهان در جام حذفی بود که خبر توافق اولیه باشگاه پرسپولیس برای جذب فرشاد احمدزاده مطرح شده و این بازیکن که قراردادش با سپاهان به پایان رسیده به صورت بازیکن آزاد می‌تواند بار دیگر به اردوی سرخپوشان پایتخت برگردد.

احمدزاده پس از پشت سر گذاشتن یک دوره موفقیت‌آمیز در پرسپولیس با برانکو در حالی که به یکی از محبوب‌ترین بازیکنان این تیم تبدیل شده بود تصمیم به لژیونر شدن در فوتبال لهستان گرفت ولی دوران حضورش در فوتبال اروپا طولانی و موفقیت‌آمیز نبود تا بار دیگر به ایران بازگردد.
با این حال فرشاد در بازگشت به پرسپولیس در دوران مربیگری یحیی گل‌محمدی خیلی مورد توجه سرمربی سابق سرخپوشان قرار نگرفت تا در ادامه به فولاد خوزستان بپیوندد و سپس در سپاهان ماجراجویی خود را زیر نظر محرم نویدکیا و سپس ژوزه مورایس ادامه بدهد.

2046232

پس از پایان سومین سال حضور در سپاهان حالا احمدزاده پای مذاکره با مدیران پرسپولیس نشسته و به توافقات ابتدایی نیز با آنها دست یافته است. از سوی دیگر حضور جواد نکونام مربی سابق فرشاد در استقلال سبب شده تا طی یکی دو سال اخیر همواره صحبت از حضور او در تیم آبی پایتخت هم به میان باشد.
در این شرایط که احمدزاده با پیشنهاد جدی سه مدعی لیگ برتر فوتبال ایران مواجه است کار سختی برای انتخاب نهایی خود دارد. بازگشت به پرسپولیس پس از چند سال دوری در سال‌های واپسین فوتبال می‌تواند گزینه‌ای جذاب برای احمدزاده باشد، اما از سوی دیگر سپاهانی‌ها هم تمام تلاش‌شان را خواهند کرد تا شماره 10 محبوب سکوها را هر طور که شده برای چهارمین سال راضی به ماندن در اصفهان کنند. باید دید درنهایت انتخاب فرشاد احمدزاده کدام تیم خواهد بود و او سال آینده با پیراهن کدام تیم در لیگ برتر به میدان خواهد رفت.

دیدگاه‌ها