کد خبر : 2050155 | 01 تیر 1403 ساعت 21:34 | 37.5K بازدید | 41 دیدگاه

یک ستاره دیگر از سپاهان می‌رود

مدافع چپ سپاهان تصمیم قطعی برای جدایی از این باشگاه گرفت.

یک ستاره دیگر از سپاهان می‌رود

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان با وجود اینکه شب گذشته جشن قهرمانی در جام حذفی گرفت، اما ستاره‌های خود را یکی یکی از دست می‌دهد و پس از اینکه رامین رضاییان اعلام جدایی کرد، حالا هم میلاد زکی‌پور تصمیم گرفته از جمع طلایی پوشان برود و با توجه به عدم توافق برای تمدید قراردادش، راهی تیم دیگری خواهد شد.

سپاهان که در دو فصل اخیر با حضور میلاد زکی‌پور، قدرت دفاعی و هجومی زیادی در سمت چپ زمین داشت و حملات زیادی با حضور این مدافع ایجاد می‌کرد، حالا در آستانه از دست دادن این بازیکن است و بعید نیست تا 24 ساعت آینده انتقال او رسمی شود.

2017500

زکی‌پور که پس از جدایی تلخ از استقلال راهی گل‌گهر سیرجان شد و دو سال زیر نظر امیر قلعه‌نویی کار کرد و پس از آن به سپاهان رفت، در دو فصل گذشته جزو مهره‌های کلیدی طلایی پوشان بوده که حالا تصمیم دارد دوباره یک انتقال بزرگ داشته باشد.

باشگاه سپاهان با مدافع چپ خود برای ادامه همکاری به توافق نرسید تا این بازیکن مسیرش را جدا کند و انتخاب دیگری داشته باشد و دومین جدا شده رسمی پس از رامین رضاییان لقب بگیرد.

میلاد زکی‌پور سال گذشته با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شده بود که باشگاه سپاهان رضایت‌نامه این بازیکن را صادر نکرد، اما حالا با اتمام قرارداد این بازیکن، مدافع چپ سپاهان تصمیم به جدایی گرفته است.

دیدگاه‌ها