کد خبر : 2050167 | 01 تیر 1403 ساعت 22:23 | 12.3K بازدید | 6 دیدگاه

درخشش ستاره اتریش: این بازیکن را فراموش نکنید

کریستوف بومگارتنر، بازیکن جوان تیم ملی اتریش، در پیروزی ۳-۱ مقابل لهستان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

درخشش ستاره اتریش: این بازیکن را فراموش نکنید

به گزارش "ورزش سه"، کمیته ناظران فنی یوفا درباره عملکرد او گفت:«او یک گل خوب با ضربه‌ای عالی به ثمر رساند، پرسینگ و تحرک خوبی داشت، با توپ خوب کار می‌کرد و خلاق بود.»
این عملکرد درخشان بومگارتنر نقش مهمی در کسب سه امتیاز ارزشمند برای تیم ملی اتریش داشت.

در این بازی، بومگارتنر گل دوم تیمش را به ثمر رساند و با حرکت‌های موثر و همکاری با هم‌تیمی‌هایش، خط دفاعی لهستان را بارها به چالش کشید. او نه تنها در حمله بلکه در دفاع نیز با حرکات موثر و بازپس‌گیری توپ، نقش موثری ایفا کرد.
با این پیروزی، تیم ملی اتریش به رکورد خود که هیچ‌گاه در یورو در دو بازی پیاپی شکست نخورده ادامه داد.

2046269

بومگارتنر همچنین در بازی قبلی مقابل فرانسه که با نتیجه ۱-۰ به سود فرانسه به پایان رسید، نمایش خوبی از خود نشان داد. او چندین موقعیت گلزنی ایجاد کرد و یک فرصت خوب برای گلزنی داشت که مایک مانیان، دروازه‌بان فرانسه، با واکنشی سریع و تماشایی توپ او را مهار کرد. عملکرد بومگارتنر در این بازی نیز نشان از توانایی‌های بالای او داشت و او را به عنوان یکی از بازیکنان مطرح تیم ملی اتریش مطرح کرد.

با توجه به این عملکردهای برجسته، بومگارتنر به عنوان یکی از ستاره‌های آینده فوتبال اتریش شناخته می‌شود و انتظارات از او برای ادامه درخشش در مسابقات بعدی نیز بسیار بالاست و حتی ممکن است در نقل و انتقالات تابستان پیش رو، از لایپزیش به یکی از تیم‌های بزرگ اروپایی منتقل شود.

دیدگاه‌ها