کد خبر : 2050169 | 02 تیر 1403 ساعت 04:47 | 20.3K بازدید | 17 دیدگاه

پورعلی‌گنجی و امیری پیشقراولان تمدید با پرسپولیس

از میان بازیکنانی که بحث تمدید قراردادشان با پرسپولیس مطرح بود دو بازیکن مهم و تاثیرگذار این تیم به احتمال بسیار زیاد فردا قرارداد خود با این باشگاه را منعقد خواهند کرد.

پورعلی‌گنجی و امیری پیشقراولان تمدید با پرسپولیس

به گزارش ورزش سه، با وجود شایعات و اخبار مختلفی که درباره عدم توافق پورعلی‌گنجی با پرسپولیس شنیده می‌شد اما از روز پنجشنبه موضوع توافق نهایی او با سرخ‌ها مطرح شده و با وجود اینکه شنیده می‌شد این بازیکن به خاطر برخی مسائل از جمله پرداختی صددرصدی به بیرانوند دلخور است او امروز (شنبه) در باشگاه پرسپولیس حاضر خواهد شد و قراردادش را تمدید خواهد کرد.

پورعلی‌گنجی که تقریبا 80 درصد بازی‌های فصل را به خاطر مصدومیت از دست داد حالا از نظر بدنی آماده شده و در تمرینات پیش فصل برای شروع دوباره در پرسپولیس آماده خواهد شد.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس قرارداد وحید امیری را هم می‌بندد که احتمالا این اتفاق نیز احتمالا روز شنبه رخ خواهد داد.

با وجود شایعات مربوط به پیوستن امیری به خیبر خرم آباد به خاطر پر بودن لیست بزرگسال، اما مدیران باشگاه طی هفته گذشته با کاپیتان دوم تیم خود به توافق کامل رسیدند و مسن‌ترین بازیکن سرخ‌ها هم قراردادش را تمدید خواهد کرد.

2028001

مدیران باشگاه پرسپولیس غیر از مسائل فنی معتقدند امیری به خاطر مدیریت رختکن تیم و اینکه به عنوان بزرگتر می‌تواند در کنترل تیم فردی کاملا تاثیرگذار  و مهم باشد قرارداد او را تمدید خواهند کرد هر چند امیری هم نشان داده اگر مصدوم نباشد با وجود عبور از 36 سالگی می‌تواند در بخش فنی نیز یک بازیکن کاملا تاثیرگذار و مهم درون زمین باشد که دست مربی را می‌گیرد.

با این وجود در میان تمام اخبار ناراحت کننده و اعصاب خردکن این روزهای پرسپولیس تمدید قرارداد با دو ستاره این تیم در روز شروع هفته می‌تواند سرخ‌ها را به داشتن تیمی قدرتمند در فصل آینده امیدوار کند.

تمدید قرارداد با مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر نیز در اولویت بعدی باشگاه پرسپولیس قرار دارد که فعلا نهایی نشده است.

دیدگاه‌ها