کد خبر : 2050187 | 01 تیر 1403 ساعت 23:48 | 29.9K بازدید | 21 دیدگاه

حاشیه بازی هلند-فرانسه: ظهور دوباره بنر جنجالی!

هواداران تیم ملی هلند بنر معروف دنزل دامفریز و تئو هرناندز را بازسازی کردند!

حاشیه بازی هلند-فرانسه: ظهور دوباره بنر جنجالی!

به گزارش "ورزش سه"، در جریان مسابقات یورو ۲۰۲۴، هواداران تیم ملی هلند دوباره بنری توهین‌آمیز را بازسازی کرده‌اند که دِنزل دامفریز، بازیکن اینتر، را به خاطر آن جریمه کرده بودند.

این دو بازیکن سابقه‌ی طولانی‌ای در درگیری با یکدیگر دارند. در آخرین دیدارشان، هر دو پس از یک درگیری خشن در ورزشگاه سن سیرو با کارت قرمز از زمین اخراج شدند.

چند روز بعد، در جشن اسکودتوی اینتر در خیابان‌های شهر، دامفریز با افتخار بنری را به نمایش گذاشت که او را به عنوان یک شخصیت بازی ویدیویی نشان می‌داد که سگی با چهره تئو هرناندز را به زنجیر بسته بود. دامفریز به خاطر این اقدام ۴ هزار یورو جریمه شد.

2046299

اکنون، هواداران هلند این بنر را بازسازی کرده و آن را برای بازی بین هلند و فرانسه به ورزشگاه لایپزیش آورده‌اند. هر دو بازیکن، دامفریز و تئو هرناندز، در ترکیب اصلی تیم‌های ملی خود قرار دارند و ممکن است شاهد یک فصل جدید از درگیری‌های بین آن‌ها باشیم.

نیمه اول دیدار هلند و فرانسه در هفته دوم مسابقات یورو ۲۰۲۴ پایاپای دنبال شد و در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. هر دو تیم سه امتیازی هستند و با کسب پیروزی در بازی امشب می‌توانند خودشان را در مرحله بعدی ببینند.

دیدگاه‌ها