کد خبر : 2050220 | 02 تیر 1403 ساعت 01:31 | 11.5K بازدید | 8 دیدگاه

اسپالتی ترکیب ایتالیا را دگرگون می‌کند!

به‌نظر می‌رسد در ترکیب ایتالیا برای بازی آخر دور گروهی چند تغییر کلیدی اعمال شود.

اسپالتی ترکیب ایتالیا را دگرگون می‌کند!

به گزارش "ورزش سه"،  انتظار می‌رود لوچانو اسپالتی چندین تغییر در ترکیب ایتالیا برای بازی حساس در یورو ۲۰۲۴ مقابل کرواسی ایجاد کند، ممکن است در ترکیب آتزوری چندین بازیکن از جمله جانلوکا اسکاماکا، فدریکو کیه‌زا، جورجینیو و جیووانی دی لورنزو جای‌شان را به بازیکنان دیگر بدهند. در این بازی حتی کسب یک امتیاز برای صعود ایتالیا به عنوان تیم دوم پس از اسپانیا کافی خواهد بود.

حتی اگر آلبانی در بازی دیگر اسپانیا را شکست دهد، ایتالیا به دلیل پیروزی در تقابل مستقیم، صعود خواهد کرد.
اسپالتی تاکید کرد که بعد از شکست ۱-۰ مقابل اسپانیا تغییرات کلی در تاکتیک‌ها ایجاد نخواهد کرد، اما احتمال تغییرات در بازیکنان وجود دارد، چرا که چندین بازیکن عملکرد ضعیفی داشتند.

بازیکنان ایتالیا که ممکن است در مقابل کرواسی کنار گذاشته شوند شامل جورجینیو و اسکاماکا هستند که بیشترین انتقادات را از مربی دریافت کردند.

2046369

دی‌لورنزو نیز در مواجهه با نیکو ویلیامز دچار مشکل شد، هرچند آندریا کامبیاسو نیز پس از ورود به زمین عملکرد بهتری نداشت. متئو دارمیان از اینتر همیشه یک گزینه قابل اعتماد برای جایگزینی دی‌لورنزو است. گزارش‌ها حاکی از آن است که حتی کیه‌زا و داویده فراتزی نیز ممکن است برای این دیدار حساس روی نیمکت بنشینند، در حالی که احتمال دارد لورنزو پلگرینی به خط هافبک منتقل شود.

جیاکومو راسپادوری و ماتیا زاکانی که در نیمه دوم بازی با اسپانیا وارد زمین شدند نیز به دنبال فرصت‌هایی برای حضور در ترکیب اصلی هستند. پس از اینکه اسپالتی دلیل عملکرد ضعیف تیمش را به وضعیت فیزیکی و کند بودن تیمش نسبت داد، بعید است برای سومین بازی پیاپی از همان ترکیب اولیه استفاده کند. با این حال، تغییر ترکیب به دفاع سه‌نفره در این لحظه بعید به نظر می‌رسد.

دیدگاه‌ها