کد خبر : 2050229 | 02 تیر 1403 ساعت 02:01 | 7.9K بازدید | 12 دیدگاه

دروازه‌بان هلند: نمی‌دانم نتیجه خوبی گرفتیم یا نه!

بارت فربروخن، دروازه‌بان تیم ملی هلند، می‌گوید نمی‌داند نتیجه تساوی بدون گل مقابل فرانسه خوب است یا نه!

دروازه‌بان هلند: نمی‌دانم نتیجه خوبی گرفتیم یا نه!

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری از چارچوب هفته دوم مسابقات یورو ۲۰۲۴، هلند و فرانسه به تساوی بدون گل دست یافتند تا سرنوشت تیم‌های صعودکننده به مرحله بعد پیچیده شود.

این تساوی بدون گل اولین بازی بدون گل در این تورنمنت بود و با وجود اینکه فرانسه در زمینه مالکیت توپ و ایجاد موقعیت‌ها برتری داشت، تیم هلند توانست با دفاع منسجم خود نتیجه را حفظ کند. فربروخن نقش هافبک‌ها و مهاجمان را در دفاع از دروازه تیم مهم دانست و از تلاش جمعی تیمش قدردانی کرد.

2046382

او پس از این بازی، در مصاحبه با سایت یوفا به بیان احساسات خود پرداخت: «فکر می‌کنم دو سیو داشتم. به‌نظر خودم عملکرد بدی نداشتم و البته که همین نمایش به لطف عملکرد کل تیم بود. هافبک‌ها و مهاجمان هم خیلی به ما کمک کردند. ما در دفاع محکم بودیم. در بازی امروز مسئله اصلی این بود که اگر نمی‌توانی برنده شوی، نباید بازنده باشی.»

فربروخن اظهار داشت که این نتیجه احساسات متناقضی را به همراه داشت. او گفت: «این یک بازی خنده‌دار است. احساسات متناقضی داریم. البته ناامید هستیم که نتوانستیم بازی را ببریم، چون می‌خواهیم هر بازی را ببریم، به ویژه در مقابل حریفی قوی مانند فرانسه. اما از سوی دیگر، کلین‌شیت کردیم، یک امتیاز هم یک امتیاز است و به جلو می‌رویم.»

دیدگاه‌ها