کد خبر : 2050243 | 02 تیر 1403 ساعت 09:57 | 28.8K بازدید | 29 دیدگاه

تصمیم عجیب بارسا: فروش گوندوگان به خاطر پول!

مدیران بارسلونا احتمال فروش ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی این تیم، را رد نمی‌کنند.

تصمیم عجیب بارسا: فروش گوندوگان به خاطر پول!

به گزارش "ورزش سه"، گوندوگان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته از منچسترسیتی جدا شد و به بارسلونا پیوست و خیلی زود توانست اعتماد ژاوی را به دست آورد و جایش را در ترکیب اصلی این تیم محکم کند و به یکی از مهره‌های کلیدی آنها در فصلی که گذشت تبدیل شود.

این بازیکن به خوبی از تجربیاتی که در طول چندین سال حضورش در سیتی و رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و موفقیت‌های پیاپی با پیراهن این تیم به دست آورده بود استفاده کرد و در تمام طول این فصل در تلاش بود که بتواند شرایط خوبی را برای آنها رقم بزند و بازیکنان بارسا را برای حرکت رو به جلو ترغیب کند. 

2031065

این موضوعی بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و دیگر بازیکنان بارسا از حضور او در رختکن این تیم بسیار راضی بودند اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط مالی نه چندان خوب بارسا باعث شده است که آنها حتی حاضر هستند که این ستاره آلمانی را هم به خاطر تامین بودجه و فرار از سختگیری فرپلی مالی به فروش برسانند. 

روزنامه موندو دپورتیوو خبر داده است که عملکرد خوب گوندوگان در ترکیب تیم ملی آلمان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ باعث شده است که بارسا آماده دریافت پیشنهادات برای فروش او باشد و انتظار دارد که چنین پیشنهادهایی از سوی باشگاه‌های عربستانی به زودی به دستش برسد و در این صورت آنها را به صورت جدی بررسی خواهد کرد.

دیدگاه‌ها