کد خبر : 2050251 | 02 تیر 1403 ساعت 10:51 | 42K بازدید | 52 دیدگاه

اختلاف مالی بین دو طرف برطرف می‌شود؟

قرارداد یحیی با فولاد در گروی یک اتفاق

یحیی گل‌محمدی امروز یک جلسه دیگر با مسئولان باشگاه فولاد برگزار می‌کند تا در صورت توافق نهایی قراردادش را امضا کند.

قرارداد یحیی با فولاد در گروی یک اتفاق

به گزارش "ورزش سه"، با وجود صحبت‌هایی که درباره حضور قطعی یحیی گل‌محمدی در فولاد شنیده می‌شود، اما همه چیز درباره این سرمربی در جلسه امروز مشخص خواهد شد.

گل‌محمدی که از حدود 10 روز پیش و در زمان مدیرعاملی بهرام رضاییان مذاکرات خود با فولادی‌ها را شروع کرده و به توافقات خوبی دست یافته بود، با تغییر مدیریت در این باشگاه و مدیرعاملی هوشنگ نصیرزاده جلسات جدیدی را با فولادی‌ها برگزار کرد و حالا در آستانه پیوستن به قرمزپوشان اهوازی قرار گرفته است.

اگرچه در جلسات برگزار شده توافقاتی حاصل شده، اما هنوز درباره بحث‌های مالی دو طرف به جمع‌بندی نرسیدند و همین موضوع سبب شده تا قرارداد نهایی و امضا نشود.

قرار است گل‌محمدی عصر امروز در جلسه دیگری با مدیران باشگاه فولاد شرکت کند و در این جلسه درباره مبلغ قرارداد به جمع‌بندی برسند. اگر توافق مالی حاصل شود، یحیی قرارداد خود با فولاد را امضا خواهد کرد و شاهد رونمایی باشگاه فولاد از این سرمربی سرشناس خواهیم بود.

باید دید در جلسه امروز چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و خواسته هواداران فولاد درباره استخدام یحیی گل‌محمدی محقق خواهد شد یا اینکه مسئولان باشگاه به سراغ گزینه‌های دیگری خواهند رفت.

دیدگاه‌ها