کد خبر : 2050254 | 02 تیر 1403 ساعت 10:57 | 13.9K بازدید | 33 دیدگاه

استارت پروسه ترمیم ورزشگاه شهید نصیری

تاکید چادرملو: فقط در یزد بازی می‌کنیم

باشگاه چادرملو اردکان به دنبال رفع مشکلات مربوط به ورزشگاه شهید نصیری یزد و میزبانی در این ورزشگاه است.

تاکید چادرملو: فقط در یزد بازی می‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، یکی از ورزشگاه‌هایی که از سوی سازمان لیگ مجوز میزبانی در رقابت‌های لیگ برتر را دریافت نکرده، شهید نصیری یزد است. این ورزشگاه که از بازی های خانگی چادرملو اردکان پذیرایی می‌کند، ایرادهای مختلفی دارد که در صورت برطرف نشدن آنها نمی‌تواند میزبان هواداران فوتبال باشد.

در این خصوص گفته شد که مسئولان سازمان لیگ اعلام کرده‌اند چادرملو در اولین فصل حضور در لیگ برتر باید در ورزشگاه جدید رفسنجان میزبانی کند، اما مسئولان باشگاه تازه‌وارد لیگ برتری این مسئله را قبول ندارند.

در این خصوص جلسه‌ای با حضور معاون استاندار یزد و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شده و در آن نقاط ضعف ورزشگاه شهید نصیری را بررسی کرده‌اند. گفته می‌شود مسئولان سازمان لیگ حدود 40 ایراد به ورزشگاه شهید نصیری گرفته‌اند که برطرف کردن آنها در کوتاه‌مدت مبلغ زیادی را به مسئولان ورزشی استان تحمیل خواهد کرد.

با این حال مقامات ورزشی استان یزد با حمایت باشگاه چادرملو در صدد هستند تا هرچه سریع‌تر پروسه بازسازی و ترمیم نقاط ضعف ورزشگاه شهید نصیری را استارت بزنند و در زمان باقیمانده تا شروع لیگ بیست و چهارم این مشکلات برطرف شود.

باید دید آیا مقامات یزدی موفق خواهند شد تا ورزشگاه شهید نصیری را مطابق استانداردهای سازمان لیگ تجهیز کنند یا اینکه شاهد میزبانی چادرملو در ورزشگاهی خارج از استان خواهیم بود.

دیدگاه‌ها