کد خبر : 2050266 | 02 تیر 1403 ساعت 11:40 | 9.7K بازدید | 7 دیدگاه

کار سخت کره جنوبی: انتخاب مربی از بین ۱۶ نامزد!

فدراسیون فوتبال کره جنوبی نتوانسته است تعداد نامزدهای حضور در پست سرمربیگری این تیم را کاهش دهد و در عوض چهار نفر دیگر هم به این فهرست اضافه کردند.

کار سخت کره جنوبی: انتخاب مربی از بین ۱۶ نامزد!

به گزارش "ورزش سه"، اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال کره جنوبی پس از سه روز بار دیگر تشکیل جلسه دادند تا درباره انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی این کشور و بررسی گزینه‎‌هایی که در اختیار دارند صحبت و گفتگو داشته باشند. 

پیش از این رسانه‌های کره‌ای مدعی شده بودند که ۱۲ گزینه برای حضور روی نیمکت تیم ملی وجود دارد، اما این افراد قصد دارند گزینه‌ها را به پنج عدد کاهش دهند تا شرایط بهتری برای انتخاب از بین آنها داشته باشند اما با این وجود تعداد نامزدها افزایش پیدا کرد تا انتخاب سرمربی به تعویق بیفتد. 

2004027

جئونگ هائه سئونگ، رییس این کمیته، تایید کرد که این جلسه با حضور اعضا در شهر سئول برگزار شده است. آنها شرایط نامزدهای مطرح شده را با تماشا و بررسی چند ویدیو آغاز کردند و در نهایت امیدوار هستند که بتوانند تعداد این افراد را تا جلسه بعدی به پنج نفر کاهش دهند. 

مربیان داخلی مانند هونگ میونگ بو و کیم دو هون در بین این گزینه‌ها قرار دارند و از میان گزینه‌های خارجی هم گراهام آرنولد در جمع مدعیان اصلی قرار دارند. آنها پیش از این هم تاکید کرده بودند که ممکن است تعداد نامزدهای حضور روی نیمکت این تیم افزایش پیدا کند. 

تیم ملی کره جنوبی در حال حاضر و پس از قطع همکاری با یورگن کلینزمن، چهار ماه است که سرمربی رسمی ندارد و مدیران فوتبال این کشور در تلاش هستند تا این مشکل را هرچه زودتر حل کنند. برنامه آنها این است که بتوانند یک سرمربی مناسب را تا اوایل ماه جولای به صورت رسمی انتخاب کنند.

دیدگاه‌ها