کد خبر : 2050293 | 02 تیر 1403 ساعت 13:17 | 58.5K بازدید | 43 دیدگاه

مایکل اولیسه در مونیخ

بمب بایرن: 70 میلیون برای وینگر فرانسوی

در انگلیس خبر داده‌اند که بایرن مونیخ با مایکل اولیسه، وینگر پالاس، به توافق رسیده و برای او 70 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد.

بمب بایرن: 70 میلیون برای وینگر فرانسوی

به گزارش "ورزش سه"، امروز سایت معتبر انگلیسی اتلتیک نوشت که تیم باواریایی در روزهای آینده با قراردادی در ازای 70 میلیون یورو انتقال مایکل اولیسه را رسمی خواهد کرد.

در حالی که تقریباً تمام نگاه دنیای فوتبال معطوف به جام ملت‌های اروپا و کوپا آمه‌ریکا است، باشگاه‌ها در حال تلاش برای جذب بازیکنان جدید و تقویت خود برای فصل بعد هستند و بایرن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

2046446

بعد از یک فصل بد و بدون جام ماندن پس از یازده سال، بایرن می‌خواهد تاج و تخت را پس بگیرد. یکی از اهداف پروژه جدید باواریایی‌ها با هدایت ونسان کمپانی روی نیمکت، مایکل اولیسه است.

وینگر 22 ساله متولد انگلیس که برای جوانان فرانسه به میدان رفته، طبق ادعای اتلتیک، با بایرن به توافق رسیده و انتقال او در ازای 70 میلیون یورو نهایی خواهد شد. باشگاه مونیخی در این مسیر، غول‌هایی مانند منچستریونایتد، نیوکسل و چلسی را شکست داده است.

2019108

دلیل قیمت بالای او این است که قراردادش در سال 2027 به پایان می‌رسد و فصل موفقیت آمیزی را در لیگ برتر تجربه کرد. 

اولیسه با 10 گل و 6 پاس گل در 19 بازی از پدیده‌های فصل بود. او مصدومیت‌های عضلانی‌ای که در طول فصل داشت را اکنون پشت سر گذاشته است. سرعت و شم گلزنی بالای اولیسه می‌تواند به کمک بایرن در فصل بعد بیاید.

دیدگاه‌ها