کد خبر : 2050304 | 02 تیر 1403 ساعت 13:52 | 48.8K بازدید | 106 دیدگاه

خبری از آوازهای هی جود نبود

زنگ خطر در جزیره: انگلیس نگران بلینگام

افت عملکرد جود بلینگام در مقطع پایانی فصل با رئال به تیم ملی انگلیس نیز رسیده است. نوسانات در بازی جود نگران‌کننده شده‌اند.

زنگ خطر در جزیره: انگلیس نگران بلینگام

به گزارش "ورزش سه"، جود بلینگام قهرمان و ستاره اول پیروزی انگلیس در بازی اول یورو برابر صربستان بود، اما ستاره خط میانی سه شیرها عملکردی ضعیف مقابل دانمارکی‌ها داشت تا زنگ خطر در جزیره به صدا در بیاید.

در نهایت جود بلینگام همچنان سوژه اصلی رسانه‌های انگلیسی است. پس از تساوی ناامید کننده 1-1 مقابل دانمارک و عملکرد ضعیف تیم انگلیس، ستاره خط میانی، هم تیمی هایش را به سمت هواداران انگلیسی برد که همچنان تشویق می‌کردند. حداقل کسانی که بلافاصله پس از سوت پایان ورزشگاه فرانکفورت را دسته‌جمعی ترک نکردند توانستند ببینند که جود چطور تیم را به سمت سکوها برد.

2044516

با این حال این روزها در اطراف تیم انگلیس ناامیدی وجود دارد. بر خلاف روز بازی با صربستان، این بار خبری از آوازهای "هی جود" نبود. بلینگام نیز مثل دیگر هم تیمی هایش برابر دانمارک محو شده بود.

"شلخته"، توصیف گاردین از عملکرد بلینگام برابر دانمارک بود. او اغلب توپ را از دست می‌داد (17 بار)، زمان زیادی صرف ریکاوری توپ می‌کرد و به اندازه کافی پرانرژی نبود. به طور خلاصه: "یک زنگ بیدارباش".

بار زیادی روی شانه‌های بلینگام است؟

بازی بلینگام زنگ خطر را در جزیره به صدا در آورده است. به هر حال، او را به حق یکی از بزرگترین امیدها می‌دانند. 58 سال پس از قهرمانی جام جهانی، تنها عنوان مهم تا به امروز سه شیرها، بلینگام قرار است فوتبال را به خانه برگرداند اما انگار بار زیادی بر دوش کسی است که تنها 20 سال دارد.

2045924

او پیش از این با پیراهن دورتموند ثابت کرده بود که با وجود سن کمش، از پختگی و نگرش یک رهبر برخوردار است و حتی پس از انتقال از دورتموند به رئال مادرید، بلینگام به سرعت خود را در گروه ستاره‌های پادشاه اروپا تثبیت کرد. اما پس از شروع رویایی‌اش، به نظر می‌رسید که او در مقطع پایان فصل دیگر انرژی کافی نداشت.

بلینگام نه در نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بایرن و نه در فینال مقابل تیم سابقش، عامل تعیین‌کننده‌ای در پیروزی‌های رئال نبود. نوسانات در عملکرد، یک امر عادی در بازیکنان جوان است یا شاید باید بیشتر نگران جود باشیم؟

دیدگاه‌ها