کد خبر : 2050313 | 02 تیر 1403 ساعت 14:14 | 8.5K بازدید | 4 دیدگاه

اشک‌های ستاره گلزن اتریش: به خاطر پدرم!

مارکو آرناتوویچ، کاپیتان تیم ملی اتریش، فاش کرد که به خاطر حضور پدرش در ورزشگاه و شرایط خانوادگی احساساتی شده است.

اشک‌های ستاره گلزن اتریش: به خاطر پدرم!

به گزارش "ورزش سه"، مارکو آرناتوویچ موفق شد در جریان بازی تیم ملی اتریش برابر تیم ملی لهستان در دومین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ گل سوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

در حالی که بازیکنان اتریش با سرعت خودشان را به او رساندند تا جشن بگیرند، اشک در چشمان این بازیکن حلقه زد و نتوانست احساساتش را پنهان کند و صحنه پاک کردن اشک از چشمانش مورد توجه بسیاری از فوتبال‎‌دوستان و رسانه‌ها قرار گرفت.

2046461

این مهاجم پس از پایان این بازی به Servus TV گفت: «این اتفاق برای من بسیار احساسی بود چون مسئله‌ای خانوادگی بود. خانواده من اینجا هستند. اتفاق تلخی برای پدرم افتاده بود و حالش خیلی خوب نبود. او امروز در ورزشگاه بود. همه چیز دوباره به روال قبل برگشته است و همه چیز عالی است.»

علاوه بر پدرش، سارا که همسر آرناتوویچ است به همراه دو دخترش به نام‌های آلیسیا و امیلیا هم در ورزشگاه المپیک برلین حضور داشتند. این گل برای این بازیکن اینتر که حضوری غیرمنتظره در ترکیب اصلی اتریش داشت و توسط رالف رانگنیک انتخاب شده بود تا صد و سیزدهمین بازی ملی‌اش را انجام دهد از نظر شخصی هم مهم بود.

2046462

او در این باره اظهار داشت: «مدام این عبارات را از بیرون می‌شنوید که خطاب به من می‌گوید که سنم خیلی بالاست و نمی‌توانم دیگر به سبک مدنظر رانگنیک بازی کنم. فکر نمی‌کنم مسئله این باشد. من هنوز هم توانایی انجام این کار را دارم. از این که در این تیم ملی هستم بسیار لذت می‌برم.»

دیدگاه‌ها