کد خبر : 2050320 | 02 تیر 1403 ساعت 14:49 | 7.1K بازدید | 13 دیدگاه

پایان خوش داوران در آخرین روز فصل جنجالی (عکس)

داوران پرتعداد فینال جام حذفی ایران در آخرین مسابقه فصل مدال قهرمانی گرفتند.

پایان خوش داوران در آخرین روز فصل جنجالی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، دیدار فینال جام حذفی بین سپاهان و مس رفسنجان آخرین مسابقه رسمی فوتبال ایران در فصل پر حاشیه و پر از جنجال داوری 03-1402 بود که در آن، از تکنولوژی کمک داور ویدئویی هم استفاده شد و یک پنالتی به سود طلایی پوشان با وی‌ای‌آر به همراه داشت.

بیست و سومین دوره لیگ برتر ایران در شرایطی پایان یافت که باشگاه‌ها از همان هفته اول تا آخرین مسابقه، به داوری اعتراض زیادی داشتند و حتی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال هم در هفته‌های پایانی تغییر کرد.

باشگاه‌های بالا و پایین جدول نسبت به بحث قهرمانی یا سقوط با تصمیمات اشتباهات داوری اعتراض زیادی داشتند، اما آخرین مسابقه فصل در فینال جام حذفی به لطف وجود وی‌ای‌آر و با وجود پنالتی بحث برانگیز برای سپاهان، حواشی کمتری ایجاد کرد.

2046465

اما در پایان مسابقه سپاهان و مس رفسنجان و در زمان جشن قهرمانی حذفی برای طلایی پوشان، تیم داوری این بازی هم مورد تجلیل از سوی سازمان لیگ قرار گرفتند.

بیژن حیدری، داور وسط به همراه فرهاد فرهادپور و علیرضا مرادی (کمک‌های اول و دوم)، سید وحید کاظمی داور چهارم، حسن انتظاری کمک داور ذخیره و ابوطالب طاهریان به‌عنوان ناظر داوری در فینال جام حذفی مدال یادبود این رقابت‌ها را گرفتند و در کنار هم عکس یادگاری انداختند.

دیدگاه‌ها