کد خبر : 2050387 | 02 تیر 1403 ساعت 20:32 | 55.9K بازدید | 46 دیدگاه

ناچو صید جدید القادسیه

بمب تیم تازه شاخ شده عربستانی از رئال مادرید!

باشگاه تازه صعود کرده القادسیه در ادامه خریدهای مهم خود، با ناچو فرناندز به توافق رسیده است.

بمب تیم تازه شاخ شده عربستانی از رئال مادرید!

به گزارش "ورزش سه"، ادامه ماجرای جذب ستاره‌های بزرگ به لیگ عربستان، که با پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر آغاز شد، همچنان ادامه دارد و این بار ناچو فرناندز، مدافع با تجربه رئال مادرید، به تیم القادسیه پیوسته است.

طبق گزارش خبرنگار ایتالیایی، فابریتزیو رومانو، ناچو فرناندز مدافع رئال مادرید، با باشگاه القادسیه به توافق رسیده است. این بازیکن پس از انجام آزمایشات پزشکی در این هفته، قراردادی تا سال ۲۰۲۶ با تیم القادسیه امضا خواهد کرد که گفته می‌شود دستمزد او سالیانه 10 میلیون یورو خواهد بود.

لازم به ذکر است که القادسیه توسط شرکت بزرگ نفتی آرامکو خریداری شده و در تلاش است تا با تیم‌های بزرگ لیگ عربستان رقابت کند. آنها پیش از این نیز با کوئن کاستیلس، دروازه‌بان تیم ملی بلژیک و وولفسبورگ آلمان، و همچنین ناهیتان ناندز، بازیکن ملی‌پوش اروگوئه‌ای به توافق رسیده بودند.

2046586

حضور ناچو فرناندز در القادسیه بخشی از روند بزرگ جذب ستاره‌های دنیای فوتبال به لیگ عربستان است که با ورود کریستیانو رونالدو به النصر آغاز شد. این روند همچنان ادامه دارد و تیم‌های دیگر لیگ نیز به دنبال جذب بازیکنان بزرگ و مشهور هستند تا به سطح رقابتی خود افزوده و نمایش‌های جذابی برای هواداران ارائه دهند.

در همین راستا، باشگاه الاتحاد که پیش از این به دنبال جذب ناچو فرناندز بود، با پیوستن این بازیکن به القادسیه، اکنون به دنبال یک مدافع جدید برای تقویت خط دفاعی خود قبل از شروع فصل جدید است. ناچو فرناندز در سال‌های گذشته یکی از بازیکنان کلیدی رئال مادرید بوده و نقش مهمی در موفقیت‌های این تیم ایفا کرده است.

دیدگاه‌ها