کد خبر : 2050413 | 02 تیر 1403 ساعت 22:46 | 86K بازدید | 145 دیدگاه

تمجید سرمربی پرتغال از رونالدو: او بزرگی‌اش را نشان داد

روبرتو مارتینز، سرمربی پرتغال، در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل ترکیه، از کریستیانو رونالدو تمجید کرد.

تمجید سرمربی پرتغال از رونالدو: او بزرگی‌اش را نشان داد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال در دومین بازی‌اش در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴، توانست مقابل پرتغال به پیروزی ۳-۰ برسد و صعودش به مرحله حذفی را قطعی کند. پس از  پایان بازی، روبرتو مارتینز، سرمربی پرتغال، در نشست مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مارتینز ابتدا به سطح بازی تیمش اشاره کرد و گفت: «فکر می‌کنم در همان سطحی بازی کردیم که مقابل چک بازی کردیم، اما این بار اولین گل بازی را ما به ثمر رساندیم. ترکیه خوب شروع کرد، اما ما مقاومت کردیم و پس از گلزنی، بازی را کنترل کردیم. حالا می‌توانیم به برخی دیگر از بازیکنان در رختکن فرصت بازی دهیم. آنها مستحق آن هستند.»

مارتینز سپس درباره عملکرد په‌په نیز صحبت کرد: «یک بیننده بی‌طرف اگر په‌په را در حال بازی ببیند، باور نمی‌کند که او ۴۱ ساله است! او یک بازیکن عالی در فوتبال پرتغال است. او در هر ۲۴ ساعت شبانه‌روز حرفه‌ای عمل می‌کند. تمرین می‌کند، درست می‌خوابد. تمرکز او بر بازی در یک سال دیگر و سپس یک سال دیگر است.»

2046650

در ادامه مارتینز به بازی سختی که تیمش با آن مواجه بود، اشاره کرد و افزود: «این بازی آسانی نبود. فکر می‌کنم ترکیه کیفیتی استثنایی دارد اما ما آنها را متوقف کردیم. سرعت بالای بازی به نفع ما بود و تمرکز دفاعی را حفظ کردیم. از کلین شیت بسیار خوشحالم.»

او همچنین در مورد کریستیانو رونالدو گفت: «فکر می‌کنم امروز چیزی بسیار ویژه دیدیم. یک مهاجم بزرگ با دروازه‌بان تک به تک می‌شود و پاس گل می‌دهد. واقعا عالی است! او نشان داد چه بازیکن بزرگی است. باید این تواضع او و اینکه همیشه به فکر تیم است در آکادمی‌های پرتغال به بازیکنان جوان نشان داده شود.»

دیدگاه‌ها