کد خبر : 2050445 | 03 تیر 1403 ساعت 00:57 | 98.7K بازدید | 127 دیدگاه

لحظه‌های استثنایی برای یک سلفی ماجراجویانه

رونالدو و طفل گریزپا: شکست حصار امنیتی!

در آخرین روزهای حضور خود در فوتبال، کریستیانو رونالدو با لحظاتی فوق‌العاده غیرمنتظره روبرو شد.

رونالدو و طفل گریزپا: شکست حصار امنیتی!

به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که در اواخر دوران بازی کریستیانو رونالدو به سر می‌بریم، او همچنان توجه دوربین‌ها و چشم‌های هواداران را به خود جلب می‌کند.

این روزها همه به دنبال رونالدو هستند. حتی زمین تمرین پرتغال هم توسط هواداران محاصره می‌شود و همه آنها یک نفر را می‌خواهند: کریستیانو رونالدو. آنها می‌دانند که این آخرین روزهایی است که رونالدو را در زمین فوتبال می‌بینند و شاید دیگر فرصتی فراهم نشود که بتوانند با او به‌عنوان یک بازیکن عکس بیاندازند. هنوز روزهای زیادی از روزی که رونالدو تمرین را رها کرد و در میان بوته‌ها و درختان به استقبال هواداران رفت و با آنها سلفی گرفت نگذشته بود، که اتفاق جالب دیگری رخ داد.

2046735

یک بازی و پنج جیمی جامپ! همه برای یک نفر. در جریان پیروزی ۳-۰ پرتغال مقابل ترکیه که با قطعی شدن صعود تیم روبرتو مارتینز به دور بعد همراه بود، بازی بارها به دلیل رفتن هواداران به زمین متوقف شد. قابل توجه‌ترین آنها هوادار کودکی است که می‌تواند کوچک‌ترین جیمی جامپ چند سال اخیر فوتبال اروپا لقب بگیرد.

2046734

او با استرس و هیجان، گوشی در دست، از نیروهای امنیتی گریخت و وارد زمین شد. ارزشش را داشت؟ بله، چون او کریستیانو رونالدو را می‌خواست‌. کودک به رونالدو رسید و با آغوش باز فوق ستاره پرتغالی مواجه شد. یک سلفی که می‌تواند در آلبوم و دفترچه خاطرات این کودک ماندگار شود و از آن به‌عنوان یکی از دستاوردهای زندگی‌اش یاد کند! رونالدو پس از استقبال از کودک، برای سلفی خم شد و با یک لبخند زیبا، کودک را به آرزویش رساند.

2046736

این سلفی پر از استرس می‌تواند تبدیل به سلفی سال ۲۰۲۴ شود. کودک جیمی جامپ پس از رسیدن به هدفش توسط نیروهای امنیتی به خارج از زمین برده و بازی از سر گرفته شد اما این پایان داستان امروز نبود و چهار جیمی جامپ دیگر هم به زمین آمدند. همه برای رونالدو!

2046737

با اینکه کاربران فضای مجازی از پروتکل‌های امنیتی در ورزشگاه دورتموند انتقاد کرده‌اند، اما همین ضعف‌ها باعث خلق تصاویر زیبایی شد که تا سال‌ها در ذهن هواداران خواهد ماند. رونالدو امروز بارها تواضعش را نشان داد، یک بار در زمانی که تک به تک را به برونو فرناندز پاس گل داد و در دیگر دفعات در سلفی گرفتن با جیمی‌جامپ‌ها.

2046738

البته این صحنه‌های زیبا بر اساس قوانین یوفا، در دوربین‌های تلویزیونی نشان داده نشد. یک سخنگو پیش از آغاز مسابقات در مورد این قانون گفته بود:«هر چیزی که برای روند بازی جالب باشد نشان داده خواهد شد. ما نمی‌خواهیم جیمی‌جامپ‌ها را تشویق کنیم و به همین دلیل آنها را نشان نمی‌دهیم.»

2046729
2046730
2046731
نتیجه تلاش‌های کودک جیمی جامپ و در نهایت سلفی‌ای تاریخی که او موفق شد با کریستیانو رونالدو بگیرد.
2046732

دیدگاه‌ها